Jarosław - opinia (1) Serdecznie polecam pana Daniela pełen profesjonalizm i dobrą współpraca.... Jarosław Michał - opinia (1) Pan Daniel bardzo profesjonalnie poprowadził nas przez proces brania... Michał Marcin Grzymowicz - opinia (1) W związku z panującymi wzrostami rat kredytów szukaliśmy rozwiązania problemu... Marcin Grzymowicz
Hania - opinia (1) bardzo polecam! Pan Daniel jest profesjonalistą w swoim fachu. Zawsze... Hania Justyna - opinia (1) Polecam !!!! Pana Daniela , jest profesjonalny w swojej dziedzinie ,rzeczowy... Justyna Jarek - opinia (1) Serdecznie polecam , bardzo profesjonalna i rzeczowa pomoc w uzyskaniu... Jarek Anna - opinia (1) Bardzo profesjonalna pomoc w zakresie doradztwa kredytowego, serdecznie... Anna K. - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Konkretnie i na temat, bez... K. Agnieszka K - opinia (1) Bardzo dobra współpraca, pełen profesjonalizm i kompetencja. Agnieszka K Michał - opinia (1) Wracam do Pana Daniela za każdym razem kiedy pojawia się temat kredytu!... Michał Marcin - opinia (1) Najlepszy doradca kredytowy w trójmieście. Polecam w 100%. Od początku do... Marcin Krzysztof K. - opinia (1) Pan Daniel pomagał mi przy załatwianiu kredytu hipotecznego. Jestem... Krzysztof K. Kamil & Ola - opinia (1) Pan Daniel jest świetnym specjalista od kredytów i doradził nam już drugi raz... Kamil & Ola Łukasz Wensierski - opinia (1) Już drugi raz korzystaliśmy z pomocy pana Daniela, tym razem pomógł nam... Łukasz Wensierski Aleksandra Schweda - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Daniela. Polecam serdecznie. Aleksandra Schweda z. - opinia (1) Pan Daniel pomógł nam znaleźć rozwiązanie sytuacji kredytowej, która była... z. Dorota Wrzeszcz - opinia (1) 100% profesjonalizmu. Dzięki pomocy pana Daniela wszelkie formalności... Dorota Wrzeszcz Justyna - opinia (1) Polecamy Pana Daniela z czystym sumieniem. Profesjonalista. Justyna Daniel - opinia (1) Specjalista w swoim fachu , polecam. Daniel Patrycja - opinia (1) Pan Daniel Banaś jest bardzo skuteczny w swojej branży , sprawy zostały... Patrycja