Jarek - opinia (1) Na każdym etapie współpracy z Panem Danielem czuliśmy się doskonale... Jarek Monika Ciepłuch - opinia (1) Profesjonalna i kompleksowa obsługa od pierwszej rozmowy do zakończenia... Monika Ciepłuch Kamila - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Daniela. Pełen profesjonalizm, duża... Kamila
Adrianna - opinia (1) Dzięki Panu Danielowi mogę spełnić marzenie o swoim domu. Zdecydowanie... Adrianna Piotr B - opinia (1) Obsługa klienta świadczona jest z najwyższą starannością i w pełni... Piotr B Paulina - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Przemiła obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko... Paulina Radosław Wróblewski - opinia (1) Świetny i merytoryczny doradca. Zebrał od nas niezbędne informacje i... Radosław Wróblewski asia - opinia (1) pełen profesjonalizm. bardzo polecam, asia Marcin - opinia (1) Prawdziwy profesjonalista, rzetelne źródło informacji. Przedstawienie plusów... Marcin Tomasz - opinia (1) Pan Daniel to świetny fachowiec, pomagał mi w staraniach o kredyt hipoteczny... Tomasz Dawid - opinia (1) Pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam. Dawid Marzena Skoczylas - opinia (1) Serdecznie polecam usługi pana Daniela. Świetny kontakt, od początku do końca... Marzena Skoczylas Zadowolony klient - opinia (1) Pan Daniel przeprowadził nas przez proces kredytowy, który w naszym wypadku... Zadowolony klient Tomasz G - opinia (1) Korzystaliśmy z pomocy pana Daniela dwukrotnie w trakcie kupna mieszkania i... Tomasz G Jerzy - opinia (1) Wszystko sprawnie i na czas. Kompetentna osoba. Jerzy ZK - opinia (1) Polecam usługi Pana Daniela, jestem mega zadowolony. Wykazał się... ZK Dominika - opinia (1) Bardzo polecamy Pana Daniela. Posiada ogromną wiedzę i cierpliwość do osób... Dominika Agnieszka Szczęsna - opinia (1) Pan Daniel to niezwykły profesjonalista. Odpowiadał na każde pytanie i... Agnieszka Szczęsna K.Ostrowski - opinia (1) Konkretny i skuteczny doradca z niesamowitą wiedzą i siatką kontaktów co... K.Ostrowski K Bazal - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Wszystko wytłumaczone od A-Z. Czułam, że jestem w... K Bazal