Michał - opinia (1) Jak najbardziej mogę polecić Pana Daniela. Wraz z narzeczoną przenosiliśmy... Michał Wojciech Kaleta - opinia (1) Pan Daniel to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo rzeczowy i... Wojciech Kaleta NBobik - opinia (1) Z całego serca polecamy pana Daniela. Nie dość, że pomógł nam w uzyskaniu... NBobik
Martyna i Michał - opinia (1) Pan Daniel świadczy usługi bardzo profesjonalnie oraz z ogromnym... Martyna i Michał Konrad S - opinia (1) Polecam serdecznie wszystkim, którzy starają się o kredyt hipoteczny. Pan... Konrad S Aneta - opinia (1) Profesjonalna współpraca oraz rzeczowe przeprowadzenie przez cały proces... Aneta Ewa T. - opinia (1) Trafiłam do Pana Daniela z polecenia. Po trudnych staraniach o kredyt i... Ewa T. Yuliia Ovcharuk - opinia (1) Dziękuję Panu Danielowi za udzieloną pomoc w sferze Kredytowania mieszkania.... Yuliia Ovcharuk Jakub - opinia (1) To nie pierwsza większa transakcja, jaką mieliśmy przyjemność finalizować z... Jakub Paweł - opinia (1) 'specjalista'-to słowo na pewno nie widnieje przypadkiem przy jego nazwisku.... Paweł Renata - opinia (1) Pełen profesjonalizm ze strony Pana Daniela. Cierpliwie wyjaśnia i odpowiada... Renata Renata R. - opinia (1) Pełen profesjonalizm ze strony Pana Daniela. Cierpliwie wyjaśnia i odpowiada... Renata R. Wioletta - opinia (1) Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Z całą odpowiedzialnością polecę... Wioletta Kacper - opinia (1) Jeśli czytasz ten tekst, bo stoisz przez decyzją skorzystania z usługi... Kacper Łukasz Rogulski - opinia (1) Najlepszy w swoim fachu. Podchodzi do każdego klienta profesjonalnie i... Łukasz Rogulski Wiesława - opinia (1) Wspaniała współpraca ,Pan bardzo dobrze zorientowany ,dyspozycyjny, wszystko... Wiesława Jagoda - opinia (1) Zdecydowanie mogę polecić współpracę z p. Danielem. Przeprowadził mnie krok... Jagoda Dominika - opinia (1) Pełen profesjonalizm, zaangażowanie: Gorąco polecam Pana Daniela :) Dominika Krzysztof S - opinia (1) Pan Daniel jest zawsze do dyspozycji i potrafi przekazać wszystkie informację... Krzysztof S Sylwia - opinia (1) Pełen profesjonalizm, fachowa obsługa, doradztwo. Pan Daniel zawsze odpowiada... Sylwia