Marta - opinia (1) Do pana Daniela trafiłam z polecenia koleżanki. I to był strzał w dziesiątkę.... Marta Tomasz - opinia (1) W życiu bym się nie spodziewał że uda mi się zdobyć takie warunki ale co... Tomasz Piotr - opinia (1) Szybko, profesjonalnie, bez zbędnych formalności, bardzo polecam Piotr
Paulina - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Tyszkiewicz, a... Paulina Wojtek - opinia (1) Sprawnie i profesjonalnie przedstawione wady i zalety poszczególnych ofert... Wojtek Kornelia D. - opinia (1) Pan Daniel Banaś jest profesjonalistą w swoim zawodzie, pomógł mi w wyborze... Kornelia D. Klaudia - opinia (1) Polecam współpracę z Panem Danielem. Rzetelne informacje oraz zaangażowanie i... Klaudia Mateusz - opinia (1) Profesjonalnie, dbanie o interes kredytobiorcy, kompletne wyjaśnienia... Mateusz Joanna - opinia (1) Pan Daniel to najwyższej jakości specjalista. Gorąco polecam. Współpraca z... Joanna Maksymilian - opinia (1) To już nasz drugi kredyt z Panem Danielem. Pełna fachowość i obsługa na... Maksymilian Kamil - opinia (1) Pełen profesjonalizm, duża wiedza oraz zaangażowanie w proces pozyskania... Kamil Marcin Ciesiński - opinia (1) Współpraca z Panem Danielem przerosła moje wszelkie oczekiwania. Podczas... Marcin Ciesiński Filip i Aneta - opinia (1) Serdecznie polecamy współpracę z Panem Danielem. Cały proces od wyboru... Filip i Aneta Marcin - opinia (1) Polecam współpracę z Panem Danielem. Profesjonalne podejście do każdego etapu... Marcin Adrian P - opinia (1) Pan Daniel doskonale zna się na swoim fachu - proces wyboru banku, złożenia... Adrian P Andrzej i Ola - opinia (1) Polecam w 100% usługi Pana Daniela. Fachowa wiedza, zaangażowanie,... Andrzej i Ola Karolina - opinia (1) Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką uzyskałam od Pana... Karolina Natalia - opinia (1) Z całą odpowiedzialnością polecam współpracę z Panem Danielem -... Natalia Justyna i Michał - opinia (1) Profesjonalna obsługa klienta na najwyższym poziomie, podczas całego procesu... Justyna i Michał Paweł - opinia (1) Pan Daniel pomógł nam niesamowicie. Walczył dla nas o to żebyśmy dostali jak... Paweł