Edyta i Michał - opinia (1) O doradcach lub pośrednikach słyszy się przeróżne rzeczy - że są nierzetelni,... Edyta i Michał Roksana Wiczk - opinia (1) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie to to, co z pewnością wyróżnia p.... Roksana Wiczk Anita - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie ubiegania się o kredyt. Polecam... Anita
Joanna - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z Panem Danielem! Bardzo sprawny kontakt,... Joanna Gosia - opinia (1) Pan Daniel spisał się na medal. Pomagał na każdym kroku dot. zaciągnięcia... Gosia Alicja D - opinia (1) P. Daniel to miły, mądry i cierpliwy czlowiek. Jego profesjonalizm i spokój... Alicja D Adriana - opinia (1) Profesjonalista , żetelny sumienny , konkretny fachowiec w swojej... Adriana Joanna - opinia (1) Serdecznie polecamy Pana Daniela - najlepszy Specjalista ds. kredytów. Szybko... Joanna Jakub - opinia (1) Gorąco polecam Pana Daniela! Na samym początku otrzymałem obszerne... Jakub Paweł - opinia (1) Pan Daniel jest niezwykle pomocną osobą. W moim przypadku sytuacja na... Paweł Natalia - opinia (1) Polecam współpracę z Panem Danielem . Bardzo dobrze się z nim wpsolpracuje... Natalia Marek - opinia (1) Pan Daniel jest bardzo profesjonalny. Wszystko załatwia sam i w ekspresowym... Marek Agata Kłosińska - opinia (1) Z pomocy Pana Daniela jestem bardzo zadowolona, duża dyspozycyjności oraz... Agata Kłosińska Ania - opinia (1) Godny zaufania doradca kredytowy, bardzo rzetelny, szczery, zorientowany na... Ania Emilia - opinia (1) Pan Daniel to 100% profesjonalizmu. Bardzo dobry kontakt. Pan Daniel z dużym... Emilia Dorota - opinia (1) Już po raz drugi korzystałam z usług Pana Daniela. Bardzo szybko i sprawnie... Dorota Karolina - opinia (1) Kompetentnie i rzeczowo z ogromną dozą cierpliwości oraz konstruktywnych... Karolina Kamila - opinia (1) Polecam serdecznie współpracę z Panem Danielem! Kamila Alicja - opinia (1) Pan Daniel jest profesjonalistą, przeprowadził mnie przez proces kredytowania... Alicja Ewelina - opinia (1) Szczerze polecamy współpracę z Panem Danielem. Dzięki jego pomocy, szerokiej... Ewelina