Dekpol

Deweloperzy

Gdańsk, Jaglana 6/9

Piotr - opinia (3) Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Wiele firm mogło by brać wzór z takiej... Piotr Alex - opinia (1) Tragedia! Osiedle Zielone to jedna wielka fuszerka! Klatka schodowa... Alex kj - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa, zdecydowanie polecam! kj
Rozczarowana - opinia (1) Proszę nie dać się zwieść pozytywnym opiniom o tym deweloperze. Zapewne są to... Rozczarowana Świetna obsługa, duża elastyczność i profesjonalizm (2) Moja współpraca z deweloperem póki co jest bardzo udana. Bardzo dobra obsługa... Radosław Rozczarowana (3) Witam Jakości super nie oczekujcie bo firma Dekpol to nie ruwna się jakość!... Ania Teresa - opinia (1) Chciałam podzielić się opinią na temat Pani Anna Gałkowska z biura sprzedaży... Teresa odbiór mieszkania od dewelopera Dekpol - Młoda Morena (1) Witam, kupiłam mieszkanie Młoda Morena - Dekpol. Przedstawienie mi oferty,... Barbara Osiedle oddają niedokończone (1) Teren wokół bloków to jakieś dno. Narzucają administratora Masters, który... Kinga Firma godna polecenia! (1) Świetna obsługa, dobry kontakt ze sprzedawcą, wysoka jakość, fajne promocje i... Anna Polecam! (1) Generalnie nie jestem osobą, która udziela się na jakichkolwiek forach, ale... Kasia Koszty (1) Deweloper narzuca swojego notariusza nie informując o tym, że każdy ma prawo... Klient Pełen profesjonalizm! (1) Podczas etapu zakupowego obsługiwała mnie Pani Anna Gałkowska z biura... Aleksandra Zadowoleni Klienci! (1) Firma dekpol jest bardzo dobrze znana w Tczewie, wiec wiedziałem gdzie mamy... Michał zakup super potem średnio (1) Etap zakupowy przebiegł idealnie. Ceny również atrakcyjne. Gorzej jeśli... R2D2 Przemiła współpraca (1) Przemiła współpraca na każdym etapie realizacji. Szybki kontakt, miły... Grzegorz Jaglana 6 (1) Mając doświadczenie z różnymi deweloperami, mogę z całą odpowiedzialnością... Łukasz Miła i fachowa obsługa, terminowy i rzetelny wykonawca (1) Trzy mieszkania kupione przez rodzinę/przyjaciół na Osiedlu Zielonym, po... ElaGosiaAsia Świetna współpraca (1) Od początku współpraca między nami a przedstawicielem firmy Dekpol uklada się... Maciek i Klaudia Polecam (1) Serdecznie polecam uslugi firmy Dekpol. Osobiście miałem przyjemność... Przemek