Liliana - opinia (1) Cały personel jest bardzo profesjonalny. Z każdym problemem można przyjść i... Liliana Wdzięczna pacjentka - opinia (1) W dniu dzisiejszym dr Paweł Rajski wraz z zespołem asystentek- p. Małgosią i... Wdzięczna pacjentka Krystyna - opinia (1) Wszyscy chwalą lekarzy. że są mili, a dlaczego nikt nie pisze o... Krystyna
Tomasz - opinia (1) Może wygląd gabinetów nie jest nowoczesny, ale obsługa i ceny są ok Tomasz Dentical (1) Bardzo miłe panie od ixss lat chodzę tam leczenie zębów i nie tylko bo... Pacjent Andrzej roman andrzej - opinia (1) obsługa profesjonalna i miła wyposarzenie super roman andrzej Polecam (1) Dentical to od lat sprawdzony adres. Wysoki poziom wiedzy i świetne podejscie... Stefan dr Aleksandra Rajska (1) Polecam dr Rajską z czystym sumieniem. najdelikatniejszy stomatolog u jakiego... Aleksandra Rozczarowanie (1) Po wizycie w styczniu wydawało mi się, że ząb jest dobrze zrobiony. Jak się... Sylwia implanty !!! (1) jestem zadowolona i zachwycona implantami. Dr Romanowski sympatyczny i mega... Mirka 64 Reklamują się na NFZ a terminów brak (1) Szkoda czasu na dzwonienie,pani z recepcji mówi,że nie ma takich... Były pacjent OBSŁUGA NA NFZ (1) Od wielu lat byłam pacjentką w klinice. Zawsze wszystkim polecałam to miejsce... Już NIE Pacjentka super!!! (1) Od wielu lat korzystamy z usług Dentical i zawsze jesteśmy zadowoleni. Moje... Kasia Profesjonalny zespół (1) Od wielu lat z całą rodziną korzystam z usług Denticalu, a ściślej mówiąc z... Katarzyna Wizyta u higienistki (1) Jestem bardzo zadowolony z ostatniej wizyty u higienistki Anny Batorskiej.... Maciek Polecam! (1) Bez mrugnięcia okiem mogę polecić tę klinikę. Zarówno ja, jak i rodzina... Sandra Rocksbliss - opinia (1) Stanowczo odradzam tę przychodnię. Dr Anna źle mnie zdiagnozowała, co... Rocksbliss Polecam (1) Polecam przystępne ceny i obsluga na wysokim poziomie ... Polecam Basia gorąco polecam (1) Bardzo kompetentna i miła Pani doktor Anna Białas. Niesamowicie delikatna -... naralia polecam dla dziecki (1) Z przyjemnością polecam klinikę Dentical dla dzieci. Chodzę z synami ( 5 i 9... Marta