Ola - opinia (1) Byłam u Pani doktor 3ci raz i jestem bardzo zadowolona z efektu. Mam... Ola Nie polecam! (2) Zero fachowości, więcej tam nie pójdę. Słyszałam dużo negatywów i okazało się... Ewka Profesjonalizm, zainteresowanie pacjetem, wysoka kultura osobista, ładny i schludny gabinet (1) Pani Anna to lekarz o dużej wiedzy i doświadczeniu. Szybko zdjagnozowała co... Katarzyna Rosińska
profesjonalnie i szybko (1) Bardzo miła i przy tym kompetentna Pani Doktor. Wizyta umówiona z dnia na... Artur Łukaszewicz Zadowolona pacjentka (1) Jestem pacjentką Pani doktor od dłuższego czasu. Mogę śmiało polecić Panią... Magda PRZESYMPATYCZNA I KOMPETENTNA (1) Przesympatyczna, kompetentna, pracowita. Zajmuje się z troską i oddaniem.... Daria Konsultacje dermatologiczne (1) Do Pani Doktor Omernik umówiłem się z w związku z moimi chronicznymi... Jeremi Znamiona skórne ( brodawki) (2) Po kolejnych wakacjach chciałam ocenić stan moich znamion na skórze. Opinie... Dorota P Lipoliza - aqualyx (2) Trafiłem do Pani Doktor walcząc z brzuszkiem ;) jako że diety-cud nie bardzo... Dyzio Oskar - opinia (1) Byłem u pani Anny Omernik, i jedyne co mogę powiedzieć Gorąco Polecam. Od... Oskar zabiegi estetyczne (2) Od kilku lat korzystam z różnych zabiegów dermatologii estetycznej u dr... Katarzyna Prawdziwy lekarz. (1) Korzystam z pomocy Pani dr Anny Omernik od kilku lat. Nigdy się nie... Hanna W. NIE POLECAM TEGO DERMATOLOGA (1) Zła diagnoza, nie odpowiedni dobór leków...JEDNYM SŁOWEM pieniadze wyrzucone... rozczarowany Gorąco polecam zabiegi medycyny estetycznej (1) Gorąco polecam Panią Doktor u której poddałam się zabiegowi powiększania ust... Kamila Nie polecam a wrecz zdecydowanie odradzam (2) Pani Doktor bardzo niemila , spoznila sie pol godziny bylam pierwsza osoba z... M Zdecydowanie Polecam! (1) Trafiłam do Pani Ani z polecenia koleżanki która bardzo była zadowolona z... Kasia poparzenie laserem przez Panią Omernik (5) Pani Omernik zamykała mi laserem naczynka na policzku. Już od pierwszej... Ewelina Absolutne TAK:) (1) Zdecydowanie polecam panią Doktor Omernik . Pani doktor to bardzo miła osoba... Iza Polecam (1) Od kilku lat walczyłam z trądzikiem. Uczęszczałam do różnych dermatologów,... Patrycja kasia - opinia (2) Trafiłam do pani doktór dzięki pozytywnym opiniom i trochę się zawiodłam.... kasia