Desdemona

Kluby, dyskoteki

Gdynia, Antoniego Abrahama 37

gdynianin - opinia (1) Spoko, mimo że często te kapele na to nie zasługują ale mogę płacić te 40 pln... gdynianin Kultowe (2) Od ponad 15 lat dla mnie - kultowe, niezmienne.......klimatyczne :) Uwielbiam! Karolina piwo i kawa (1) Piwo dobre, kawa najgorsza na świecie. Również zwracam uwagę na brak mydła... rogal
Fajny klub (1) Byłam pierwszy raz i od razu polubiłam to miejsce. Tajemnicze małe schodki... Ala Adam - opinia (1) Martwi mnie brak mydła w toaletach. Bywałem w Desdemonie w ciągu ostatniego... Adam Totalna porażka (2) Kiedyś lubilam chodzić do tego klubu i korzystając Nagłówekz okazji pobytu w... Oliva Pustostan (1) Nie oceniam, oceńcie sami. Fakty są takie: wybraliśmy się w 4 osoby na... ilicz koncert super, pchli targ super, muzyczka super (1) Jedyne miejsce w trójmieście gdzie można usłyszeć alternatywę i to z każdej... ania Panie z obsługi - rewelacja ! (1) Szczególnie taka nie za wysoka kobietka, w okularach i ciemnych, prostych... Z puckami Pucek Impreza z 29.10.2011 to było totalne dno!!! (1) Wybrałem się ze znajomymi na imprezke, a bywałem tam już wielokrotnie,więc... wiz Byłem w Desdemonie na imprezie 29.10.2011 i to była jakaś totalna porażka!!! (1) towarzystwo które tam przebywało ledwo co skończyło gimnazjum,szczególnie... aspire Nijaki lokal dla nijakich ludzi. (5) Ściany od zawsze pomalowane w zgniłą zieleń, w męskiej toalecie już chyba od... oooops najlepszy w Gdyni (1) Bezapelacyjnie najlepsze miejsce w Gdyni, szczególnie polecam tym, którzy... bywającybywalec najlepsza w 3mieście. :) (1) desdemona pobija wszystko.! k ulubiony (1) lokal w Gdyni. zawsze jest z kim zamienić przysłowiowe 'dwa zdania'. obsługa... ja bo kto inny lokal z historią (1) polecam do odwiedzenia ten lokal , z wieloletnią historią ...... po postu tam... Kika zajebisty klub (1) W tym klubie można poszaleć:D Rockowa muza,reggae to to,co tygryski lubią... Natalia(Struś) wyjątkowe miejsce (1) Miejsce jakich mało na mapie szczególnie w Gdyni.Cenię ten klub za bardzo... alex Idealne miejsce na spokojne wypicie drinka :) (1) Jedno z moich ulubionych miejsc w Gdyni na piwko czy drinka . Dobra muzyka -... Ori