Dominik - ocena (1) Zakupiłem dom przy wsparciu Pani Natalii Gerhmann. Profesjonalne wsparcie,... Dominik Elżbieta Śliwińska-Sosińska - ocena (1) Bardzo wysoko oceniam moją współpracę z Panią Ewą Zawadzką reprezentującą... Elżbieta Śliwińska-Sosińska Maciej - ocena (1) Współpracowaliśmy z Panią Moniką z Dom&House. Świetny kontakt od samego... Maciej
Małgorzata Radny - ocena (1) Z całego serca polecam współpracę z biurem nieruchomości Dom & House, a... Małgorzata Radny Jacek Pietkiewicz - ocena (1) Pełen profesjonalizm. Bez uwag a to dzięki wzorowej postawie Pani Aleksandry.... Jacek Pietkiewicz Anna - ocena (1) Polecamy z całego serca. Pani Ewa Zawadzka specjalistka w sprzedaży... Anna Rafał Predenkiewicz - ocena (1) Pan Aleksander okazał się wiarygodnym partnerem do współpracy. Reagował na... Rafał Predenkiewicz Lucyna - ocena (1) Bardzo sprawnie zorganizowany cały proces. Lucyna Katarzyna Kuncewicz - ocena (1) Chciałabym podzielić się moją opinią o pani Katarzynie Komorek będącej... Katarzyna Kuncewicz Sławomir K. - ocena (1) Wynajem mieszkania za pośrednictwem Pana Jakuba przeprowadzony... Sławomir K. Pavel Pabylets - ocena (1) Bardzo dobra agencja. Mikołaj Łopuski zapewnił wysokiej jakości pomoc w... Pavel Pabylets Małgorzata Babirecka - ocena (1) Z pełną odpowiedzialnością polecam Państwu usługi Pana Roberta... Małgorzata Babirecka Karol RF - ocena (1) Szczere podziękowania dla Pani Marzeny Gąsiorowskiej, która to pomogła w... Karol RF Agnieszka - ocena (1) Profesjonalna obsługa i pomoc przy sprzedaży mieszkania. Bardzo polecam Panią... Agnieszka Joanna - ocena (1) Zdecydowanie polecam biuro Dom&House przy zakupie mieszkania. Pan Rafał... Joanna Karolina - ocena (1) Dzien Dobry, chciałabym serdecznie polecić Biuro Dom&House a w szczególności... Karolina Karolina - ocena (1) Dzień Dobry, Chciałabym serdecznie polecić Biuro Dom&House a w szczególności... Karolina Agnieszka Świerczek - ocena (1) Profesjonalna obsługa klienta. Pani Magdalena Mierzyńska przygotowała... Agnieszka Świerczek Mariola Siemińska - ocena (1) Chciałabym serdecznie polecić panią Aleksandrę Szarafińską oraz firmę Dom &... Mariola Siemińska Beata - ocena (1) Jestem klientką biura Dom&House , moją nieruchomością opiekowała się Pani Ewa... Beata