Robert - opinia (1) Jestem zadowolony z montażu okien pcv . Szybki kontakt przy internet i... Robert MZ - opinia (1) Okna pcv zamontowane zgodnie z zamówieniem . Terminowo i fachowo. Kontakt... MZ Robcio - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z usługi. Wszystko zgodnie z umową. Polecam firmę Robcio
Marek - opinia (1) Wszystko ok , terminowo , niedrogo , solidnie zrobione. Jestem zadowolony. Marek GD - opinia (2) Obsługa telefoniczna merytoryczna , asortyment zależy kto co lubi, jakość... GD DK - opinia (1) Montaż okien jak najbardziej na plus, cena i wykonanie godne polecenia . DK Nie polecam (1) Nieprofesjonalni, niepoważni, nie wywiązują się z zamówień.. Nigdy więcej.. Mari Montaż okien (1) Hej. Firma wykonała u mnie montaż okien w nowo budowanym domu , obsługa na... AL Polecam Okna (1) Obsługa oraz jakość usługi OK . Sprawdzałem wiele firm pod kontem ceny i ta... anonim wymiana okien (2) wymiana okien zgodna z zamówieniem , cenowo jak i jakościowo nienagannie ;)... Oliwia Polecam i rekomenduje (1) Zamówiłam drzwi zewnętrzne do nowo budowanego domu . Pan który przyjechał... BK okna i drzwi (1) wymiana okien i drzwi w całym mieszkaniu , polecam firme Olga drzwi zewnętrzne (1) Bardzo dziękuję za szybki i solidny montaż, drzwi są ciche i bardzo dobrze... MI drzwi wewnętrzne (4) Drzwi niekompletne. Zostały żle zamocowane i zamontowane - żle zamykają się.... Andrzej Nie polecam (2) Tragiczna jakość obsługi. Dobry kontakt kończy się na wzięciu zaliczki,... Puncur OKNA PCV (1) Można polecać firmę , montaż okien wykonany w ciągu 2 tygodni. Ceny... Beata Renowacja futryn (1) Naprawdę szeroka oferta drzwi, ceny przystępne, jakość bardzo dobra . Polecam SLAW POLECAM !!!1 (1) Sprawdzona firma . Kontakt dostałem od znajomych którzy byli zadowoleni z... MM okna pcv (1) wszystko sprawnie i bezproblemowo . wymiana okien . do nastepnego... robert polecam (1) transakcja przebiegła pomyślnie, szybko i bez problemów. bob