HelenaPaulinaPawel - ocena (1) Nie mogę wystawić bardziej pozytywnej opinii! Przez pół roku nasz doradca... HelenaPaulinaPawel Joanna i Piotr - ocena (1) Jeszcze raz bardzo dziękujemy za profesjonalną, rzetelną i szybką pomoc... Joanna i Piotr Damian Rządkowski - ocena (1) Ogromne zaangażowanie oraz cierpliwość. Fachowe odpowiadanie na pytania oraz... Damian Rządkowski
Dominika - ocena (1) Polecam serdecznie. Pan Radek jest zaangażowany, klarowny i rzetelny, wart... Dominika Maciej - opinia (1) Bardzo dziękuję Panu Radkowi za pomoc. Ogromne zaangażowanie, bardzo dużo... Maciej Kamil - opinia (1) Gorąco polecam. Pan Radosław pomagał nam od pierwszego do ostatniego dnia... Kamil Katarzyna - opinia (1) Szczerze polecam współpracę z Panem Radosławem. Pełen profesjonalizm i... Katarzyna Krzysztof - opinia (1) o Pana Radosława Komoniewskiego trafiliśmy z polecenia znajomych, którzy w... Krzysztof Przemek - opinia (1) Polecam. Pomoc merytoryczna na najwyższym poziomie. Przemek Monika - opinia (1) Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Doradca godny polecenia. Monika M.S - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Pan Radosław to fachowiec, który sposobem bycia i pracy... M.S Oski - opinia (1) Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i szybkie działanie. Polecam! Oski Marianna - opinia (1) Dziękuję za rozwiązanie mojego problemu z uzyskaniem kredytu hipotecznego!... Marianna Pawel rwk - opinia (1) Dla mnie spec w temacie, probowalismy w 5 miejscach nie bylo szans, obiecal,... Pawel rwk Tomasz G - opinia (1) To jest osoba która wie jak pomóc i doradzić nawet w najgorszej sytuacji,... Tomasz G Karina - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem. Doradztwo na najwyższym poziomie. Zachęcam... Karina Dorota - opinia (1) Profesjonalne, szybko,skutecznie polecam wszystkim tym którzy potrzebują... Dorota S. - opinia (1) Bardzo rzetelna i fachowa pomoc. Pan Radosław szybko, sprawnie i bez stresu... S. Paulina - opinia (1) Bardzo polecam Pana Radosława profesjonalny rzetelny fachowy doradca finansowy. Paulina Michał - opinia (1) Mega polecam Pana Radosława. Pełen profesjonalizm,mega podejście do klienta... Michał