Dragon Pizza

Pizzerie Jedzenie na wynos Kebaby

Gdańsk, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 37A

Mariusz - ocena (1) bardzo smaczna , dużo dodatków , wszystkie dodatki świeże Mariusz J - ocena (1) Polecam serdecznie! :) J JS - opinia (1) Smaczna bez udziwnień. JS
Te - opinia (1) Zamawiam u nich od lat, a pizze chyba coraz smaczniejsze Te Kostek - opinia (1) Pyszna pizza w stylu bardziej amerykańskim niż włoskim Kostek Mac - opinia (1) Polecam dobra pizza i nie droga Mac Darco - opinia (1) Super pizza polecam, jedna z najlepszych w 3city Darco Maksiu - opinia (1) Pyszna pizza za taniochę, naprawdę polecam! Maksiu Sylwia - opinia (1) Bardzo smaczna pizza. Długi czas oczekiwania, ale warto poczekać. Sylwia Ewa - opinia (1) Zapiekanka ziemniaczana z kurczakiem i naleśników ki z gyrosem jak zawsze... Ewa Pizza pyszna ale (1) wlasnie ale... pizze macie pyszna. Co do dan obiadowych i innych potraw to... Darooa Pizza okropna (1) Od paru lat jak zamawiałam pizzę to właśnie tam a juz drugi raz tragedia!!!!... Była stała klientka Zawiedziona :( (1) Zamówiłam kurczaka zapiekanego z warzywami i ryżem w sosie curry. Zmówienie... xxx Najlepsza pizza online (1) Zamawiamy od nich sporo pizz jak i dań i wszystko gra. Pizza, w porównaniu do... Kierg NIE POLECAM! (1) Masakra totalna, w życiu nie jadłam gorszej pizzy. Ciasto gumowe porażka jak... m Polecam (1) Zamówiłem od nich dwa razy pizze i raz makaron. Jedna z lepszych pizzerii. Ma... Adam Typowa polska pizza bez fantazji i polotu (3) Jeżeli szukasz prawdziwej włoskiej pizzy z pieca, to Dragon pizza nie jest... Igor przepyszne! (1) Zamówiliśmy z koleżankami pizze byla przepyszna a Pan dostawca byl przemiły,... ul.Polanki pysznie (1) Dosc czesto zamawiam z tej pizzerii i nie zamienie jej na inna. Pizza... Monika Pyszna pizza (1) Pizza przyjechała po 30 minutach, mimo tego że miała być po godzinie;... Łucja