Dre Rowery

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdańsk, Franciszka Schuberta 1A/3

No niekoniecznie (2) Zaplecenie koła zajęło panom specjalistom 2 tygodnie, i pochłonęło 80zł,... Myślicki Szczerze Polecam! (1) Sympatycznie, profesjonalnie i na czas! Na chłopaków zawsze można liczyć :) Ela bezinteresowna pomoc (1) pracownik serwisu bez zadnego problemu wyregulowal mi rowerek ktory byl... pawel
rewelacja i pełny profesonalizm (1) Obsługa super, przyjaźnie nastawiona do klienta i profesjonalnie podchodząca... Gosia Profesjonalnie (1) Serwisuję sprzęt przed i po zawodach. Dobre ceny i zawsze na czas. POLECAM! tam Polecam (1) Obsługa miła i kompetentna. Dobrze doradzają i znają się na swojej pracy,... Kasia Na 6! (1) Nareszcie kupiłam rower! W sklepie na poziomie, z miłymi i profesjonalnymi... Początkująca rowerzystka kupno czesci (2) wchodzac do tego sklepu bylem skazany praktycznie na akcesoria bontragera... marian Karolina - opinia (1) Polecam każdemu kto szuka dobrego sprzętu oraz serwisu. Panowie mają duży... Karolina sklep godny polecenia (1) regularnie korzystam z serwisu, robię zakupy, kompetentna obsada,... marcin Szybko i perfekcyjnie (1) W czasie treningu trafiła mi się usterka. Urwana linka tylnej przerzutki w... Bartek Kompetencja i uprzejmość (1) Doskonałe opinie o DRE spowodowały, że z Wrzeszcza wybrałem się do nich aż do... Damian Jeżyk Kazi - opinia (1) Dnia 21 maja miałem niefortunny wypadek, przebiłem dętkę więc musiałem... Kazi