Robert - ocena (1) Bardzo rzetelna obsługa klienta. Na czas i z dbałością o każdy szczegół.... Robert Kinga - opinia (1) Korzystałam z firmy przy przeprowadzce, która dotyczyła zabezpieczenia i... Kinga Viktoria - opinia (1) Polecam każdemu, kto potrzebuje. Panowie dali sobie radę z dwudrzwiową... Viktoria
Grzegorz Fularczyk - opinia (1) Wielki plus!!!. Bezproblemowy kontakt, panowie przyjechali punktualnie,... Grzegorz Fularczyk Krasz. - opinia (1) Panowie przyjechali punktualnie. Meble do transportu zabezpieczyli. Pełna... Krasz. kamila - opinia (1) Dromader to solidna firma, panowie szybko i sprawnie wykonali przeprowadzkę... kamila Intrata - opinia (1) Super.Szybko i Sprawnie.Pełna Profeska.Polecam. Intrata Konrad - opinia (1) Drugi raz korzystałem z firmy Dromader. To dla tego, że Panowie są od... Konrad Dominika - opinia (1) Super. Polecam wszystkim. Miła obsługa. Dbałość o towar. Wysoka kultura i... Dominika Hubert - opinia (1) Panowie sprawnie i bez żadnego kłopotu poradzili sobie z wniesieniem dużego... Hubert Tomasz - opinia (1) Przeprowadzka z 4go pietra bez windy (!) przeprowadzona szybko i sprawnie.... Tomasz Wiktor - opinia (1) Kolejny raz skorzystałem z usług firmy Dromader i tak jak porzednim razem... Wiktor Beata - opinia (1) Opinia na gorąco. Około godziny 9 złożyłam zamówienie na usługę transportu... Beata Grażyna - opinia (1) Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm. Panowie punktualni, bardzo szybcy, a... Grażyna Gosia - opinia (1) Rewelacja!!!. Agata meble odmówiła transportu sofy narożnej ze względu na... Gosia Kaja - opinia (1) Zdecydowanie polecam usługi tej firmy. Przeprowadzka przebiegła szybko,... Kaja Karol - opinia (1) Polecam. Kulturalni. Mili uprzejmi. Szybko poradzili sobie z przeprowadzka że... Karol Mateusz - opinia (1) Panowie punktualni, kulturalni, szybko i sprawnie wykonali swoją robotę.... Mateusz Joanna - opinia (1) Korzystałam z firmy w celu transportu kanapy i szafy. Wszystko... Joanna Tomasz K... - opinia (1) Panowie punktualni, energicznie, szanujący swój czas i czas klienta, bardzo... Tomasz K...