Arek - opinia (1) W mojej branży bardzo często potrzebne są rozmaite materiały promocyjne typu... Arek Ania - opinia (1) Przemiła obsługa, profesjonalne podejście. Polecam Ania Magdalena - opinia (1) Bardzo profesjonalny zespół i indywidualne podejście do klienta. Dla Zespołu... Magdalena
Krzysztof - opinia (1) Innowacyjna firma oferująca rozwiązania klejące idealnie dopasowane do moich... Krzysztof Milena - opinia (1) Zamawiałam personalizowane bruliony (notatniki) Zarówno projekt jak i... Milena Redog - biżuteria - opinia (1) Polecam zdecydowanie. Pan doradził dobór odpowiedniego papieru. Szybka... Redog - biżuteria Tomasz - opinia (1) Bardzo miła obsługa. Wszystkie wydruki bardzo dobrej jakości. Jeśli szukasz... Tomasz Jacek - opinia (1) Szybko, sprawnie, profesjonalnie Jacek Asia - opinia (1) Szczerze serdecznie Polecam Asia Ola - opinia (1) Bardzo dobra obsługa, super sprzęt i jakość. Polecam każdemu, nie raz... Ola Kazimierz - opinia (2) Polecam! szybka i sprawna obsługa. Powierzone dokumenty zawsze odbieram w... Kazimierz ArtCar Serwis Gdańsk - opinia (1) Bardzo pozytywna współpraca. Wszelkie wymagania postawione zostały spełnione,... ArtCar Serwis Gdańsk Robert Florczak - opinia (1) Bardzo przyjazdna załoga , świetna współpraca od wielu lat. Robert Florczak Dorota - opinia (1) Z firmą Creart współpracujemy od lat. Cenimy ich kreatywność, elastyczność... Dorota Michał - opinia (1) Korzystamy jako firma z usług Creart'u od dobrych 8 lat w zakresie różnego... Michał Piotr - opinia (1) Bardzo ok, realizacja katalogu targowego w 6 godzin... Piotr Bartek - opinia (1) Szybka realizacja zamówienia. Miły kontakt, rzeczowe doradztwo. Przyjechałem... Bartek Superexpress (1) Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm. Andrew Wzorowy punkt ksero (4) Szybka i rzetelna realizacja, dobry kontakt i obsługa klienta. Jeśli wydruki... Remigiusz Fatalne traktowanie klienta (2) Zostałam potraktowana skandalicznie.Zadzwoniłam, żeby wyjaśnić sprawę... Ania