Natalia - ocena (1) Szybki druk, b.dobrej jakości, konkurencyjne ceny. Sprawna expresowa... Natalia Beata M - ocena (2) Serdecznie i z przyjemnością polecam drukarnie Harbor. Przemiły kontakt,... Beata M Joanna - ocena (1) To był prawdziwy express. Projekt wizytówek i rollupa wykonany w ciągu... Joanna
Bernadeta Winiarska - ocena (1) Bardzo polecam Media Profit, współpraca z Panią Kasią to czysta przyjemność.... Bernadeta Winiarska Anna Bracka - ocena (1) Drukarnia, która buduje portfolio w oparciu o zadowolenie klientów.... Anna Bracka Basia - ocena (2) Uwielbiam tę drukarnię. Przemiła, pomocna obsługa. Wydruki zawsze na co... Basia Marzena - ocena (1) 100% zadowolenia i profesjonalnego podejścia Marzena Wiesław - ocena (1) Bardzo pozytywny kontakt. Zaangażowanie w zlecenie od samego początku. Od... Wiesław Natan - ocena (1) Drukujemy w Printzero od ponad roku i 101 % zadowolenia! terminowość i... Natan Mariusz - ocena (1) Wydruk plakatów B1 wyszedł idealnie! Szybka realizacja, miły kontakt. Polecam! Mariusz Renata - ocena (1) Korzystałam będąc na targach, ekspresowe wykonanie wizytówek które zostawiłam... Renata Jerzyk - ocena (1) Świetna Drukarnia, robota wykonana solidnie za każdym razem. Druk najwyższej... Jerzyk Weronika Egiert - ocena (1) Zleciłem drukowanie obszernego katalogu, który jest dystrybuowany na całą... Weronika Egiert Natalia - ocena (1) Serdecznie polecam drukarnie! Bardzo szybki czas realizacji, sympatyczni... Natalia Artur - ocena (1) Bardzo sprawnie wykonana i zamontowana reklama świetlna. Artur Jurek - ocena (1) Solidne wykonanie i profesjonalny montaż Jurek Michał - ocena (1) Jakość jest fenomenalna, bardzo miła i fachowa obsługa, tylko szkoda że z... Michał MEDIC - ocena (1) Super Firma - wysoki poziom usług i wysoka kultura , Serdecznie polecam... MEDIC Piotr - ocena (1) Bardzo słaba jakość wydruku. Termin i czas oczekiwania o 2 tygodnie dłuższy... Piotr Maria - opinia (1) Drukarnia bardzo pomocna! Uratowali mnie z ciężkiej sytuacji i jako jedyni... Maria