Wolna obsługa (1) Wolna obługa a maszyny samoosługowe nie działają chociaż pobierają pieniądze ... Marta W Gorąco polecam (1) Polecam usługi w Studio FM, profesjonaliści to mało powiedziane. Pani... Bogdan VERY PROFESSIONAL PEOPLE AND COMPANY (1) We have been working together for more than 5 years and every project we made... Nicoleta Ban - PORTA DOORS
profesjonalnie, szybko i w konkutrencyjnych cenach (1) Bardzo serdecznie polecam Państwu usługi Studia FM i Foto Miruś w Gdyni. W... Małgorzata Dądalska Super! Polecam każdemu (1) Jakość obsługi, doradztwo i przede wszystkim wybór na najwyższym poziomie.... Jarek Kiepsko (2) Wybór kiepski i cena nie za ciekawa :/ Kowal Polecam (1) Obsługa na duży plus tak samo jak jakość i czas realizacji produktu. Polecam !! Norbertoo Copy&Scan (1) Profesjonalna, szybka i miła obsługa w dobrej cenie. Polecam! Daniel Polecam (1) Wysoka jakość wykonanych reklam i bardzo szybki termin realizacji Ryszard polecam tego wykonawcę (1) wszystko super,obsługa, kontakt,jakość wykonania,krótki termin polecam bo warto Alicja Słaba jakość usług (2) Przy omawianiu szczegółów zlecenia było jeszcze ok - mimo zdawkowych,... agencja marketingowa WSZYSTKO SUPER TANIO I OD RĘKI!!! (1) Trochę obawiałem się o jakość i cenę usług z uwagi na przeciętne oceny na... Fonokaj Polecam (1) Szybko, miło i sprawnie - polecam! Paweł fatalna obsługa (1) Potwierdzam wcześniejsze opnie, obsługa bardzo nie miła, usługi, o których... klientka Zdecydowanie nie polecam - wirus na samoobsłudze (1) Na samoobsłudze jest wirus, a gdy zwróciłam na to uwagę obsłudze to wmawiali... Studentka Brak profesjonalizmu (1) Bardzo nieprofesjonalni, straciłam prawie 2 godziny na oprawienie drutowe... Basia Serdecznie polecam !!! (1) Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, obsługa , ceny przystępne dla klienta,... Dorota Polecam!!! (1) Od kilku lat współpracuję z Firmą Creart i uważam, że wszystko jest w jak... Ewa Okuniewska Słabizna (1) drogo, długo i z problemami Marek Polecam! (1) Miła i profesjonalna obsługa. Szybka realizacja. 100 % zadowolenia ze... Paulina