koszmar (2) Nie dośc, że naprawa zupełnie banalnej szkody została przeciągnięta w czasie... Jadźka WYBIERZ INNY SERWIS (2) Niestety z przykrością muszę stwierdzić iż obsługa serwisu jest na bardzo... Gosia rak wiedzy i ignorncja (2) Nie bede sie rozwijal na temat mojego przypadku,powiem jedynie ze zostalem... krytyk
POLECAM BEZ DWUCH ZDAŃ (4) Profesjonalizm w obsłudze auta jak i klienta. Chłopaki wiedzą co robią i... Dariusz PROFESIONALNIE I ZGODNIE ZE SZTUKĄ ASO (2) Serwis bardzo profesionalny, kompleksowa fachowa i konkretna OBSŁUGA. Zawsze... Piotr bezwzględnie NIEpolecam (2) Obsługa żenująca a ceny z kosmosu! najbardziej arogancki jest pan co to sobie... markiz Gorąco polecam ! (1) Usługa wykonana bardzo fachowo, szybko i konkretnie. Zostałam poinformowana... M Zdecydowanie POLECAM (1) Zupełnie nie rozumiem poniższych opinii dotyczących serwisu Volvo w Gdańsku.... Paweł Szala WSZYSTKO NA NIE!!!!! (3) WITAM!CO DO TEGO SERWISU TO JEST MI BARDZO PRZYKRO STWIERDZIĆ ALE OBSŁUGA CO... WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Zdecydowanie polecam-serwis celujący (1) Wielokrotnie korzystałem z usług tego serwisu w ostatnich kilku latach.... jacmar0 nie polecam (1) Zgadzam się w 100 % z opiniami innych osób. Fatalny serwis, zarozumiała i... maxi NIE NIE NIE (1) Witam, chciałbym podzielić się swoją opinią na temat tego serwisu. Więc na... maxx Konieczna konkurencja (1) Chcialem sprawdzic auto przed kupnem- miala to byc gruntowna kontrola... klient Ja mam dobre odczucia (1) Dzisiaj naprawiałem koło, a właściwie czujnik na gwarancji. Nie było problemu... MK .... (1) Zdecydowanie odradzam....wstyd dla prawdziwego Dealera Volvo. .....potrafią... Adam Tragedia (1) Witam, niestety moja opinia o tym serwisie jest NEGATYWNA ale po kolei.. do... maciek