Świetna robota! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Magdy. Świetnie dobrała mi kolor,... Joszka Pełen profesjonalizm, miła obsługa, przystępna cena (1) Polecam wszystkie usługi fryzjerskie w Salonie. Nigdy nie wyszłam... Agnieszka Odradzam (3) Pokazalam palcem jasno rudy kolor na palecie i niestety po raz kolejny... Ewa
Karboksyterapia (1) Bardzo polecam terapie Co2 !! Jestem młodą osobą ale przeszkadzały mi tzw... Zofia Karboksyterapia!! (1) Bardzo polecam terapie Co2 !! Jestem młodą osobą ale przeszkadzały mi tzw... Zofia Polecam KARBOKSYTERAPIĘ !!! (1) Byłam u Pani Magdy na zabiegach i jestem bardzo zadowolona z rezultatów, to... Anna Od lat korzystam i polecam (1) Zaczęłam przychodzić do Pani Magdy od kiedy dostałam w prezencie kupon z... Joszka REWELACJA (1) Dla mnie to salon z prawdziwego zdarzenia. Panie szybciutko i fachowo zajmują... FitMax Zadowolona klientka (1) Wybrałam się po zakupie groupona - i nie żałuję. Pani Sylwana wyczarowała u... Hanny Usługa u P. Magdy (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi i na pewno wrócę do P.Magdy dobrała mi... nowy klient Martyna - opinia (1) Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z usług, profesjonalne podejście,... Martyna Gorąco polecam :) (1) Z usług fryzjerskich Eco Salonu Urody Styl miałam przyjemność korzystać kilka... Anna Szczerze Polecam !!! (1) Skorzystałam z promocji składającej się ze strzyżenia z modelowaniem, sauna... Gosia Gorąco polecam! (1) Zajrzałam tam raz przypadkiem i wróciłam do tego salonu. Obcinała mnie pani... Natalia Kornelia - opinia (1) Fajna, sympatyczna obsluga. Obcinala mnie pani Sylwana. Profesjonalne... Kornelia Super! (1) Trafiłam na salon przez Groupon i mimo niektórych złych komentarzy... Ola BARDZO BARDZO POLECAM (1) Zazwyczaj z lekkim stresem podchodzę do kolejnej wizyty u fryzjera lecz ttym... Zadowolona klientka Farba, sałna na włosy, strzyżenie, modelowanie - jestem bardzo usatysfakcjonowana !!!! (1) Na początku kiedy miałam zamiar zakupić grupon do tego salona troszkę się... Paula Polecam!! (1) Bardzo dziękuję Pani Loni za strzyżenie, doradzenie co mi wolno a czego nie... Paulina fantastyczny salon! (1) Witam, chcialam krotko i zwiezle. Polecam ten salon z reka na sercu! Cos... mariola