Ego Sopot

Kluby, dyskoteki Kluby nocne

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 53

masakra (1) kolejka do szatni...30min czekania...pan miał takie ruchy...muzyka? 20sek... EM chamstwo (1) Zdecydowanie nie polecam nikomu tego klubu!!! 1. Ochrona beznadziena, jezeli... zawiedziona Cool ! (1) Cool. Fajny, z lekka surowy klimat, ale w środku gorąca atmosfera. Dj dawał... Tobi
Średnio ... (2) 1. Ochrona do wymiany - wchodząc do klubu już widać jak będzie w środku -... gosc Ludziska - co wy wypisujecie za farmazony tutaj (4) Tak z nudów czytałam sobie opinie i nie mogę wprost uwierzyć co ludzie tutaj... Barbaroska Załamka (3) Witam, jakiś czas temu byłem gościem ww.lokalu. Moje pierwsze wrażenie... Nie do końca zadowolony totalny brak szacunku i kultury (3) ostatnio gdy weszlam do ego bylo no powiedzmy fajnie: muzyka fajna i ludzie... niezadowolona obsługa barmańska... (2) ...pozostawia wiele do życzenia. Wiem o czym mówię, bo zanim doszlam w życiu... marika najlepszy klub w Sopocie... (1) Byłam niedawno w klubie i nie zauważyłam niczego z rzeczy o których wcześniej... Ania super klub ze świetna obsługą barmańska (1) Super klub , który mozna polecic każdemu . Swietna muzyka.Bardzo dobra... Dagmara mega (1) sobotnia impreza była meeeeega, dreszcz przeszedł mi po plecach TAK TRZYMAĆ krzychu Fajna muza i klimat (1) Byłam w sobotę 4 grudnia na imprezie Absoluta i muszę powiedzieć, że bawiłam... Lola Kolejna dobra impreza (2) Ludzie - nie mam pojęcia co Wy chcecie od selekcjonerki. Jest bardzo dobra.... rrrrrrrr coraz gorzej... (1) To był całkiem fajny lokal. Jest niestety coraz gorzej. Jedyną zaletą lokalu... ... OCHRONA DO WYMIANY!!!! (1) BYLIŚMY ZE ZNAJOMYMI W SOPOCIE, POSZLIŚMY DO EGO. NAPISZĘ TAK: OCHRONA DO... MICHAŁ Tłoczno, gorąco i pełno małolatów. (1) Jak w nagłówku. Za dużo ludzi w lokalu /W większości same małolaty, które z... Dariusz Zadowolona (1) W klubie byłam trzeci raz w zeszłą sobotę i mogę powiedzieć że coraz bardziej... sarenka BRAMKARZE (2) bywałam od czasu do czasu w tym klubie ale to był ostatni raz poszlismy ze... M Wreszcie klub bez wioski. (2) Widzę tutaj parę negatywwnych opinii na temat selekcjonerki. Pragnę zauważyć,... Kultura Aneta - opinia (2) Club jest naprawdę świetny, czarna muzyka, dobre niedrogie drinki, przyciąga... Aneta