Ego Sopot

Kluby, dyskoteki Kluby nocne

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 53

Polecam z małym ale.... (1) W czwartek i sobotę bawiłyśmy się z koleżankami w Ego, jest to na prawdę... Marika Barmani... (1) Jestem stałą bywalczynią klubu. Co weekend wybieram się tam wraz ze... Lel Obsluga.... (2) Ostatnio zdarza mi się dość często odwiedzać ten klub, zawsze jest fajna... Agata
Nie polecam. (1) Byłam tam raz, podejrzewam że to był pierwszy i ostatni raz. Pamiętam, że... Gość zła obsługa?? (4) odwiedzam ego prawie w kazdy weekend, fakt po zamknieciu paradoksu ego... karolina Meg - opinia (1) Świetna muzyka, naprawdę! a to ostatnio zdarza się rzadko. minusem jest to,... Meg Niiicee ;) (1) Widzicie...Sopot to stolica Trójmiasta, możesz imprezowac w lanserskich... Marcel Sandr i Mart : ) - opinia (1) Nie wiem jak Wam, ale nam się obsługa bardzo podoba ; ) Problemu z... Sandr i Mart : ) teraz Słabo :( (1) Mój ulubiony klub ale zagrajcie od czasu do czasu inną muzę ! Czarną grają... Mateusz najlepiej (1) klub jest świetny. świetnie prowadzony i zadbany. obsługa miła i ogarniająca.... stałybywalec opinia (1) witam, w klubie byłam już kilka razy. Dzięki muzyce standard klubu podniósł... Olga Ciekawy klub (1) Odwiedziłem Ego pierwszy raz od sylwestra i jestem mile zaskoczony. Kobiety... Rafal SUPER!! (2) super muza, ekstra klimat, jeszcze fajniejsi ludzie!!!! ceny takze przystepne... Agnieszka SZOK (1) Poniedziałkowa impreza był rewelacyjna. Dj NOZ zapodawał super muze. Jedyny... kryspin patologia (5) bylem tam wczoraj na sobotniej bibie i stalem poprostu wryty w ziemie zreszta... gemii super (1) Do Ego wybieram się co tydzień i nigdy nie jestem zawiedziona, fakt że jest... marzena mega club z super klimatem (1) W sobote wybrałam sie ze znajomymi do klubu, było tak mega ludzi ze impreza... Olimpia ZAJ....... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Klub godny polecenia. Duże brawa za wystrój, który tworzy świetny, kameralny... G*O*S*I*U*N*I*A klub jest super (1) pozdrawiam dj viba !!! chodze czesto i nigdy sie nie zawiodlam kasia bądźcie obiektywni... (1) bądźcie obiektywni w ocenie, sami się lepiej czasem nie zachowujecie, jak... Bullit