Ekspert Finansowy

Kredyty i pożyczki

Gdańsk, Karola Szymanowskiego 20/U3

Michał - ocena (1) Szczerze polecam współpracę z Panem Marianem. Wszelkie kroki podejmowane przy... Michał Marcin - ocena (1) Polecam Pana Mariana Przeprowadził mnie przez proces zakupu mieszkania w... Marcin Karina - ocena (1) Pan Marian to świetny fachowiec! Kolejny produkt - kolejny sukces! Miło,... Karina
Klaudia - ocena (1) Serdecznie polecam Pana Mariana jako doradcę kredytowego. To zdecydowanie... Klaudia Ilona - ocena (1) Pan Marian jest najlepszym doradcą kredytowym w Trójmieście! Zawsze pod... Ilona Mateusz Sz - ocena (1) Kontakt do p. Mariana otrzymałem z polecenia i szczerze mogę polecić dalej.... Mateusz Sz Marcin K - ocena (1) Polecam współpracę z Panem Marianem. Wszystko załatwione szybko, sprawnie i... Marcin K Magdalena Dąbrowska - ocena (1) Pan Marian, z którym miałam przyjemność współpracować, okazał się niezwykle... Magdalena Dąbrowska Wiktor - ocena (1) Świetna współpraca. Pan Marian miał odpowiedzi na praktycznie każde pytanie.... Wiktor Paweł - ocena (1) Jeśli chodzi o Pana Mariana i materię, którą się zajmuje, to lepiej się już... Paweł Karina - ocena (1) Serdecznie polecam Pana Mariana jako eksperta finansowego. Po przykrych... Karina Krystian - ocena (1) Współpraca z Panem Marianem to czysta przyjemność. Przeniesienie kredytu... Krystian Monika - ocena (1) Polecam pracę z Panem Marianem. Korzystaliśmy już,kolejny raz usług i na... Monika Tomasz - ocena (1) Pan Marian to osoba która cechuje się profesjonalym podejściem do tematu. Ma... Tomasz Ania Z - ocena (1) Refinansowanie kredytu z Panem Marianem to czysta przyjemność. Pełen... Ania Z Michał - ocena (1) Serdecznie polecam Pana Mariana jako eksperta finansowego. Sprawne... Michał Marlena - ocena (1) Do Pana Mariana trafiłam z polecenia i myślę, że był to dobry wybór.... Marlena Anna - ocena (1) Juz drugi kredyt przy wsparciu Mariana, bardzo profesjonalnie - a co... Anna Kamila S - opinia (1) Współpraca z Panem Marianem była samą przyjemnością. Pełen profesjonalizm,... Kamila S matylda - opinia (1) Najlepszy doradca kredytowy jakiego spotkałam. Wnikliwy i profesjonalny. Polecam matylda