Eldom Plus

Naprawa i serwis AGD

Gdańsk, Bajki 2C

Jerzy - ocena (1) Nie polecam. Tragicznie długi czas oczekiwania na naprawę. Niekompetencja... Jerzy Andrzej - opinia (1) Obsługa jak i serwis to dno. Szkoda czasu. Zdecydowanie nie polecam.... Andrzej Marek - opinia (1) Bardzo miła i rzetelna obsługa. Ekspres naprawiony bardzo szybko i super... Marek
Najgorszy serwis w Trójmieście! (2) Zdecydowanie nie polecam, omijać szerokim łukiem. Oddałam sprawny expres,... Klient Marcin - opinia (1) Ekspres naprawiony na drugi dzień. Działa jak trzeba. polecam!!! Marcin Naprawa szybka, skuteczna i w dobrej cenie. (1) Jedyny minus, to trochę zbyt długa obsługa klientów. Jeden człowiek na... Damian Naprawa miksera (1) Pan od ręki naprawił mój mikser Zelmera. Jestem bardzo zadowolona. Kate Trafne i szybkie rozwiązanie problemu z ekspresem. (1) Naprawa zrobiona bez zbędnych kosztów i wymiany niepotrzebnych części. Do... Darek J. Nie polecam kupować sprzęt Candy! (2) Jak kolwiek serwisant bardzo uprzejmy i zna się na swojej pracy, stwoerdził,... Zmywam ręcznie Brak zastrzeżeń co do samego serwisu oraz obsługi. (1) Pracownicy serwisu kompetentni, naprawy wykonywane terminowo, zgodnie z... Adam Z. NIGDY WIĘCEJ - zwrócono mi niedziałający piekarnik! (1) Do serwisu oddałam piekarnik który działał sprawnie lecz nie nagrzewał do... Olka Usługa wykonana solidnie, szybko. (1) To już kolejna moja wizyta w tej firmie. Nigdy nie było problemów. Polecam. Damian Najszybszy serwis ekspresów w Trójmieście. (1) Może nie było tanio, ale kawę mogłam pić już na drugi dzień i ekspres działa... Bożena Nie polecam (1) Totalny brak profesjonalizmu. Zero kontaktu z klientem, jak się wchodzi do... Klaudia Szybko i bezboleśnie dla kieszeni! (1) Pralka naprawiona za pierwszym podejściem serwisanta na drugi dzień po... Marcin J. Naprawili, zgubili uszczelkę, chamska obsługa (1) Oddałam do naprawy i konserwacji ekspres. Oczywiście w zestawie dałam dysze... Agata Szybko i przede wszystkim uczciwie! (1) Ekspres deLonghi naprawiony w ciągu trzech dni, za połowę ceny, którą chcieli... Iwona Nie polecam tej firmy (1) Biorą duże pieniądze i nie naprawiają !!!!! Naiwny i to bardzo Solidny i uczciwy serwis! (2) Wcześniej korzystałem z "serwisu" na Morenie. Kuchenka mikrofalowa robiąca... Marek ufo - opinia (1) bardzo nie miła obsługa... nie polecam! ufo