Maciek - opinia (1) Zaliczone B+E! Moge czystym sumieniem polecic ta szkole! Począwszy od... Maciek Krzysztof - opinia (2) Do Elka school trafiłem z polecenia kolegi...i się nie zawiodłem.Kurs C i CE... Krzysztof Maciek - opinia (2) Witam jestem świeżo po zdanym egzaminie za pierwszym razem, bardzo polecam... Maciek
Anna - opinia (2) Bardzo ciekawe, interesujące lekcje, świetni nauczyciele. Jestem bardzo... Anna Dariusz - opinia (2) Polecam szkole egzamin C+E zdany super instruktorzy Pan Wojtek Eugeniusz i... Dariusz Tomasz D. - opinia (2) Uczestniczyłem w kursie na kat. C Wszystko super. Zdałem za pierwszym razem... Tomasz D. Marcin - opinia (1) Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy!Polecam Instruktora Piotra Marcin Jacek - opinia (2) Co jak co ale nigdy uczono mnie tak z zaangażowaniem. Mam już swoje lata i... Jacek Dominika G - opinia (2) Po paru latach przełamałam się żeby isc na prawo jazdy i lepiej trafić nie... Dominika G Piotr - opinia (2) Super profesjonaliści! Zdałem egzamin B+E za pierwszym razem Polecam! Piotr Karol - opinia (1) Zrobiłem u nich C i po czterech latach wróciłem zrobić C+E. Jestem zadowolony... Karol Bartek - opinia (1) Super kurs, od teorii do egzaminu koncowego. Wszystkie informacje są... Bartek kat. C i C+E - opinia (1) Ktoś kto trafi do tej szkółki z pewnością nie pożałuje. Do egzaminów dzięki... kat. C i C+E Adrian - opinia (2) Mega profesjonalizm . Zdałem kat B i C za 1 razem a kat C+E za 2 razem ale to... Adrian Krzysiek - opinia (2) Kurs na kat.c szybko i sprawnie zaliczona teoria i praktyka egzaminy... Krzysiek Krzysiek kat.C+E - opinia (1) Super kontakt i elastyczne podejście do klienta. Współpraca z firmą wzorowa.... Krzysiek kat.C+E Wojtek - opinia (1) Właściciel firmy to bardzo pomocny człowiek, widać, że zależy mu na jak... Wojtek Mateusz - opinia (2) Kategoria C. Profesjonalnie, cierpliwie, elastycznie. Teoria za pierwszym... Mateusz Radek - opinia (1) Profesjonalne podejście do tematu, pełni zrozumienia i mili instruktorzy,... Radek Liudmyla - opinia (2) Polecam wszystkim! Przy okazji dziękuję p.marcinowi za cierpliwość i za... Liudmyla