Radek - opinia (1) Profesjonalne podejście do tematu, pełni zrozumienia i mili instruktorzy,... Radek Liudmyla - opinia (2) Polecam wszystkim! Przy okazji dziękuję p.marcinowi za cierpliwość i za... Liudmyla Kat. C - polecam! - opinia (2) Podejście do kursanta, atmosfera, przekazana wiedza wszystko na plus i ludzie... Kat. C - polecam!
Krzysiek N. - opinia (2) Powiem tak szkole polecił mi znajomy który również robił te same kategorie co... Krzysiek N. Marta - opinia (1) Polecam wszystkim, którzy szukają najlepszej szkoły jazdy! Są najlepsi Przy... Marta Olaf - opinia (2) Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem, serdecznie polecam instruktora... Olaf Kat. C - opinia (1) Serdecznie polecam szkołę jazdy! Kurs na kat. C prowadzony od podstaw, w... Kat. C Karolina - opinia (2) Z całego serducha polecam tą szkołę przemiła obsługa wspaniali ludzie.... Karolina Kamila - opinia (2) Super, polecam szczególnie Pana Piotra. Jazda przebiegała bezstresowo.... Kamila Paulina - opinia (1) Zniechęcona po zakończonym kursie w innym OSK mówiłam wszystkim, że nigdy... Paulina Kamil - opinia (2) Zdecydowanie polecam! Profesjonalne podejście od samego początku do końca... Kamil Paweł, kat. C - opinia (2) Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, przekazanie wiedzy, nauka,... Paweł, kat. C Grzegorz - opinia (2) Kurs robiłem w innej szkole. Dwa dni przed egzaminem, dostałem przypomnienie... Grzegorz Sandra - opinia (2) bardzo polecam! 4 razy nie zdałam egzaminu na prawo jazdy... Myślałam, że... Sandra Wiktoria Świątek Brzezińska - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Miła obsługa w biurze , udzielili mi niezbędnych... Wiktoria Świątek Brzezińska Marta - opinia (2) Dzięki Panu Bolesławowi egzamin zaliczony za pierwszym podejściem, na pewno... Marta Nikita - opinia (1) Cały proces nauki przebiegł sprawnie, szybko i rewelacyjnie! Dzięki... Nikita Mateusz - opinia (2) Polecam tę szkołę jazdy bardzo mili instruktorzy z dużą wiedzą i... Mateusz Klaudia - opinia (1) Polecam serdecznie, jestem zadowolona ze wszystkich kryteriów. Klaudia Nadiia - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z szkoleniem w tą szkołę. polecam z całego serca... Nadiia