Maciej - opinia (2) Kat. C Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić szkołę nauki jazdy... Maciej Aleksandra - opinia (1) Bardzo przyjazna szkółka, wszystko zdane za pierwszym razem. Pan Piotr,... Aleksandra Natalia - opinia (1) Polecam !! Wybierając szkołę jazdy kierowałam się opiniami jednak... Natalia
Max - opinia (1) Pierwszy manewr zawracania na egzaminie B+E w terenie bym oblał!! gdyby nie... Max Kursantka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z jazd - polecam z całego serca Pana Bolesława K!... Kursantka Dominika - opinia (2) Polecam. Robiłam kurs na kat. b+e. Jazdy szły bardzo sprawnie, nie było... Dominika Natalia - opinia (2) Polecam bardzo serdecznie. Bardzo mili, kompetentni ludzie. Super... Natalia Kuba - opinia (1) Robiłem w szkole kurs prawa jazdy kat. C oraz C+E. Panowie podchodzą bardzo... Kuba Łukasz - opinia (2) Bardzo polecam tą szkołę! Egzamin jeden i drugi zdany za pierwszym razem! Łukasz Paweł K. - opinia (2) Kat. C, C+E, Witam, Nadszedł dzień w którym postanowiłem zapisać się na... Paweł K. Karolina - opinia (2) Kurs przebiegł sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Na zajęciach... Karolina Filip - opinia (2) Wybrałem tą szkołę jazdy, gdyż przy wyborze kat.c, c+e i kwalifikacji... Filip Kamila - opinia (2) Bardzo polecam! Poszłam do Elki na dodatkowe jazdy przed egzaminem i Pan... Kamila Patryk Kat.C - opinia (2) Polecam każdemu z czystym sumieniem kto planuje zapisać się na kurs, w moim... Patryk Kat.C Wiktoria - opinia (2) Bardzo polecam, egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. W... Wiktoria Aleksandra - opinia (2) Dziękuję bardzo Elka School za pełne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy... Aleksandra Grzegorz S. - opinia (2) Moi drodzy, nie uwierzycie. Prawko C+E w 2 miesiące? Jest to możliwe tylko w... Grzegorz S. Monika B. - opinia (2) Jak najbardziej polecam. W biurze sprawna obsługa i miła Pani, wszystko... Monika B. O - opinia (2) Trafiłam na Elke po 3 nieudanych próbach. I jedyne czego żałuję to, że nie... O Agusia - opinia (2) Witam z czystym sumieniem polecam szkole jak i Pana Piotra bardzo cierpliwy... Agusia