Paweł - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy nie tylko chcą zdać egzamin,... Paweł Wiktoria - opinia (2) Zdecydowanie polecam Pana Piotra. Nieziemska cierpliwość i wiedza. Pan Piotr... Wiktoria Maksymilian Murszewski - opinia (1) Dzisiaj zdałem egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem:) Bardzo duże... Maksymilian Murszewski
Tadeusz Heese - opinia (1) Kat. C+E, witam, miałem wielką przyjemność poznać Wojtka oraz moich... Tadeusz Heese Małgorzata Dobrowolska - opinia (2) Elka School,bardzo polecam.Wykłady prowadzone z pełnym zaangażowaniem w... Małgorzata Dobrowolska Karolina - opinia (2) Serdecznie polecam, przygotowanie z części teoretycznej bardzo szczegółowo... Karolina MRajek - opinia (2) Wziąłem dodatkowe jazdy w tej szkółce przed egzaminem i dowiedziałem się i... MRajek Bogdan - opinia (2) kat. C+E Super kontakt i elastyczne podejście do klienta. Współpraca z firmą... Bogdan IWONA - opinia (2) ●●●●●●●●●●●●●●●●●●● polecam!!!! Krotkie i dogodne... IWONA Robert - opinia (2) Gorąco polecam pierwsza kategoria którą zdałem za pierwszym razem dzięki... Robert Andrzej - opinia (1) Kat. B+E Wszystko super, sprawnie i terminowo. Fajny kontakt z firmą i... Andrzej TomekM - opinia (2) B+E Profesjonalna szkoła nauki jazdy. Instruktorzy bardzo mili i pomocni.... TomekM Agata - opinia (1) Jak najbardziej tak! Duży plus za możliwość odbycia części teoretycznej... Agata Magda - opinia (2) Mam mieszane uczucia po skorzystaniu z usług "Elka School". Z... Magda Marcin - opinia (2) Kat. C, C+E Byłem kursantem Elka School przez ostatnie 3 m-ce i muszę... Marcin Piotr - opinia (1) Ok szybko i profesjonalnie pozdrawiam Piotr Kategoria C (1) Kategoria C. Jestem bardzo zadowolony z poziomu nauczania, bardzo... Marcin kat.C (2) Prawo jazdy zrobione w trybie ekspresowym. Zależało mi na czasie , Pan Wojtek... Bartek Kat. C (2) 100% polecam naukę. Myślałem że będę egzamin zdawał pół roku a dzięki... Grzegorz D. - opinia (1) Jestem zadowolona z usług tej szkoły nauki jazdy. Jeździłam pod okiem p.... D.