Kategoria C (2) Gorąco polecam wszystkim najlepsza szkoła jazdy profesjonalne podejście do... Krzysiek Serdecznie Polecam kat.B (2) Z całego serca polecam każdemu Elka School. Teoria prowadzona w bardzo... Natalia Za pierwszym zdane (2) Super szkoła bardzo polecam, instruktorzy z którymi miałam przyjemność to pan... Alicja
Kat. B (1) Polecam tę szkołę! Wykłady prowadzone bardzo fachowo i rzetelnie. Miła... Mateusz Kat. C (2) Gorąco polecam tę szkołę. Nie tylko ze względu na bardzo ciepłe, wyrozumiałe... Marcin W Polecam!!!! C+E (1) Gieniu Jurek i Wojtek świetni fachowcy uczą doskonale. Wszystkie egzaminy... Krzysztof C+E (2) Pełen profesjonalizm. Kultura. Poczucie humoru. Punktualność. To wszystko... Łukasz Polecam! (2) Gorąco polecam każdemu! Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę praktyczną i... Marlena Szczerze polecam! (2) Jak iść na naukę to tylko do Pana Marcina! Szłam totalnie zestresowana,... Asia R. Szkoła ok (1) Zdalem za 1 razem. Ogolnie ok ale mogło być lepiej jeśli chodzi o ciężarówki.... Symonowicz Kat. C (2) Firma super, punktualność, profesjonalizm, super instruktor Pan Gienek. Kat.... Zbyszek gorąco polecam (1) polecam elkaschool ponieważ jest w pełni profesjonalny.Pan Wojtek wykazuje... Piotr Barsczewski Polecam Elka School Gdańsk (2) Ciekawie prowadzony kurs teoretyczny, materiały pozwalające przygotować się... Michalina Szczerze polecam! (2) Dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy. Na kurs chodziłam do Elka School.... Anita Kat. B+E (2) Super, zdane za pierwszym!!! Trasy instruktorów pokryła się z trasą mojego... Damian Bardzo polecam (2) Robiłem teorię przez internet (e-Learning), zaoszczędziłem dużo czasu.... Serhii Polecam (1) Z czystym sumieniem moge polecic szkole jazdy elka school :) dziekuje pieknie... Samira Kurs B+E (2) Doświadczona kadra, elastyczne godziny, systematyczny program szkolenia.... Marek Kat. C+E (2) Pan Wojtek i jego instruktorzy to zgrana i dobrze zorganizowana ekipa.... Tomasz Elka School The best!! (1) Najlepiej:) Zarówno zajęcia teoretyczne na Klonowej w samym centrum Wrzeszcza... Martyna