Kat. C (1) Profesjonalna szkoła. Kadra instruktorska na bardzo wysokim poziomie. Polecam... gadom Zdane (2) Polecam elke, a na pewno tę w Gdańsku. Kurs w trybie e-learning, porobiłem... Paweł Super szkoła (2) Bardzo polecam naukę w tej szkole. Obsługa w biurze bardzo miła,wykłady... Łukasz Grzenkowicz
Kat. C+E (2) Jestem zadowolony z przebiegu kursu w ELKA SCHOOL. Panowie bardzo dobrze... Damian Polecam ! (1) Bardzo polecam tą szkołę nauki jazdy! Mimo , że wykupiłam w tym ośrodku... Bliżniaczk Kat.B (2) Egzamin teoretyczny oraz praktyczny został przeze mnie zdany dzisiaj.Udało mi... Leszek Kategoria C oraz CE (2) Szczerze polecam. Kurs C i CE przebiegł sprawnie bez najmniejszych problemów,... Przemek kat. C (2) Zdałem za pierwszym razem! Wielkie podziękowania za bardzo dobrą naukę dla... Łukasz Goronco polecam (2) Wykłady teori w bardzo sympatycznej atmosferze bardzo zrozumiałe... praktykę... Kasia Polecam! Kat. B (2) Pozdrawiam serdecznie szefostwo i pana Andrzeja, który prowadził zajęcia... Honorata B+E (1) Mocno POLECAM!!!! Bardzo elastyczna firma, bez najmniejszego problemu, można... Ksiazek Bardzo polecam (1) Miły szef , egzaminatorzy na wagę polecenia , NAJLEPSI ! Kat C , C+E zdane za... krystian Zdecydowanie polecam (1) Ja również mogę zdecydowanie polecić tę szkołę, a jeszcze bardziej "spiritus... Ewa Kat B+E (2) Gorąco polecam! Przemiła obsługa, badanie lekarskie na miejscu, jazdy w... Michał Kat B+E (2) Zdecydowanie polecam wybór tej szkoły, miła obsługa w biurze, możliwość... Tomek Gorąco polecam! (2) Serdecznie polecam kurs na C w "Elka School", egzamin zdany za 1-szym razem!.... Szymon Polecam Elkę School! :) (2) Zdecydowanie mogę polecić OSK Elka School. Państwo Agnieszka i Wojtek są... Lena H Nauczanie na wysokim poziomie BE (2) Dzięki ekipie Elki zdałem za pierwszym razem. Wytłumaczą na co zwracać uwagę.... Pawel BARDZO DOBRA SZKOŁA JAZDY!!! (2) Kurs praktyczny miałem z panem Bolesławem Karasiem. Jest to człowiek mądry,... Wojtek :) (2) Z czystym sumieniem polecam szkole dla przyszłych kursantów. Pani Agnieszka... Paulina