Jak chcesz jeździć ciężarówką, przychodź śmiało! (2) Tak powinny być prowadzone kursy. Nie napotkałem na ani jeden problem.... Arek R. Podziękowania dla P.Bolka (2) Polecam szkołę ELKA SCHOOL. Serdecznie dziękuję i polecam innym Pana Bolka,... Kursantka Polecam na kurs kat CE. Super podejście (1) Super podejście instruktora do nauczanego. Rzetelne wytłumaczenie na czym... Krzysiek
Polecam Pana Bolka!!! (1) Z całego serca mogę polecić Pana Bolka. Przemiły instruktor, spokojny i... Monika Zdecydowanie polecam KAT.E (1) Absolutnie żadnych zastrzeżeń świetnie mnie przygotowali do egzaminu na... Marek Polecam p.Bolka (2) Z czystym sumieniem i wielką przyjemnością polecam tego instruktora.... Aleksandra Rewelacja! (1) Polecam każdemu, teoria świetnie wytlumaczona. Zajęcia spoko. Ale przede... Piotr P. Z czystym sumieniem polecam Elke School (1) Naprawdę warto, dużo można się nauczyć, a przede wszystkim bardzo dobrze się... Paweł Kat C+E (2) Z czystym sumieniem polecam Elka School. Egzamin zdany za pierwszym razem.... Damian Kategoria C zdana za pierwszym razem :D !!Polecam!! (2) Witam! Nie ma co wyjaśniać.. wynik egzaminu mówi sam za siebie!! fachowi i... Paweł Z czystym sumieniem polecam ElkaSChool (2) Wczoraj zaliczyłem egzamin na kat. CE. Jest to zasługą Panów Instruktorów z... KMT Kategoria B-moje pierwsze prawo jazdy (2) Serdecznie polecam tą szkołę jazdy. Wykłady są prowadzone w prosty i czytelny... Kacper Panek ELKA SCHOOL- Kat. C pierwsza klasa! (2) Polecam wszystkim, którzy chcą zdać prawo jazdy kat. C bez problemu. Zajęcia... Grzegorz Kategoria C (2) Jestem szczęśliwym posiadaczem kategorii C. Szkoła pełna profesjonalizmu... Czarek Jest git! (2) Matko, jak ja się denerwowałam, gdy p. Marcin czepiał się o wszystko. Nie... Joanna Elka School - polecam w 100% (2) Ogromnie się cieszę, że wybrałam Ośrodek Szkoleniowy Elka School i jestem... Ewelina Elka School Gdańsk (1) Ośrodek szkoleniowy Elka School oceniam bardzo pozytywnie: kompetentni,... Kamil Bolesław "Karaś" Chrobry (2) Jazda samochodem jest prosta. Trzy dźwignie, jeden drążek, kierownica i parę... Rudy MT Kategoria B - POLECAM! (2) Prawo jazdy w niecałe 4 miesiące, od września do grudnia, od badania... Robert Elkaschool z gdanska ul. klonowa. Bardzo polecam!!! (1) Zdecydowanie polecam szkolke elkaschool z gdanska. Robilem kat. C, a... karol