Super! (1) Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie ta szkołę! Poziom wykładów moim... Anna kat. C (2) POLECAM w 100%, profesjonalne podejście, fachowi instruktorzy (pozdrawiam p.... Przemek Polecam! (2) Bardzo polecam! Pan instruktor Bolesław Karaś ma świetne podejście, nauczył... Natalia
Kat B+E (1) Szkolenie super, sprzęt do jazdy również- nawet lepszy niż w PORD KamilP Elka School (2) Cześć ! Chciałabym poinformować ,że 14 lutego zdałam perfekcyjnie egzamin... Alicja T. kat C+E (2) Elka School jest na 100 % cool. Właściciele i instruktorzy na złoty medal... Przemek Polecam, polecam, polecam!! (1) Najlepsza szkoła jazdy na mapie trójmiasta! Bardzo profesjonalne podejście do... Tomek Kat. C+E (2) Kwalifikacja wstępna i prawko na kat. C+E zaliczone za pierwszym podejściem.... Michał Polecam! (2) Szkoła zdecydowanie jest godna polecenia. Obsługa przesympatyczna, a wykłady... Gosia Kat. C+E (2) Polecam Elka School, super instruktorzy Jurek i Gienek oraz szef Wojtek.... Piotr Polecam Elka School ! (2) Cały kurs teoretyczny i praktyczny na wysokim poziomie. W szczególności... Kamil Kat. B+E (2) Bezstresowe jazdy i oprócz znakomitego przygotowania do egazminu (zdany w... Wojtek Kategoria B+E (2) Polecam tę szkołę. Sympatyczna atmosfera. Lekarz na miejscu. Wszystkie... zbyszek Super szkoła i wyjątkowy instruktor! (2) Bardzo gorąco polecam szkołę jazdy Elka School w Gdańsku. Wszystko sprawnie,... Maciej kategoria B+E (2) Polecam tę szkołę, zrobienie prawa jazdy zajęło mi półtora miesiąca (od... Agnieszka Bardzo dobra szkoła - kat. B (2) Gorąco polecam Elkę School. Zajęcia teoretyczne w bardzo dogodnych godzinach... Marta Bardzo polecam! (2) Serdecznie polecam ELKĘ SCHOOL, wspaniały wykładowca od teorii, który zawsze... Dominika Najlepszy "customer experience" w trójmieście (2) Po kursie w Elka School egzamin na kat. C+E zdany za pierwszym razem. Kurs... Paweł Kat.C+E (2) Kategoria C+E także Zaliczona w tej Szkole Jazdy.Polecam osobą które chcą... Paweł Ekstra szkoła! (1) Bardzo polecam, profesjonalne podejscie do kursantów :) Wiola