En Face

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Sopot, al. Niepodległości 797

Bez zarzutu (1) Jestem wieloletnią klientką pani Marioli i pomimo dzielacych mnie kilkuset... Magdalena Byłam stałą klientką, ale już nie będę (1) Za pierwszym razem reklamację przyjęto, za drugim brak odpowiedzialności za... Maria KIPESKI SALON (1) Nie polecam. Nie pamiętam, u której Pani się strzygłam, ale włosy są... Ania
zadowolenie (1) korzystam z usług fryzjerskich od kilku lat i jestem bardzo zadowolona! Pani... Kalina Nie polecam (1) Korzystałam z Usług kosmetyczki tydzien temu doczepianie rzes 1:1..Rzesy po... Iza Byle szybko i byle jak. (1) Z usług salonu skorzystałam po raz pierwszy i ostatni. Obsługująca mnie pani... Natalia POPSUŁO SIĘ (1) Byłam w tym salonie kilkakrotnie. Zawsze świetna obsługa, miła, szybka. Tym... Olka Pani Monika (2) Pani Monika fryzjerka jest przemila, wspaniale dobiera kolory i strzyze.... Aleksandra Miło :) (2) Inwencja twórcza i zaangażowanie. Przy tym bardzo miła obsługa :) Córka była... Eulalia polecam (1) Korzystam z uslug salonu fryzjerskiego od kilku lat, pani Agnieszka swietnie... Katarzyna Pani Marzenko! Dziękuję! (1) Byłam u Pani Marzenki na pilingu kawitacyjnym z maseczką i masażem twarzy -... Agata Polecam (1) Od lat korzystam z usług tego salonu i jestem bardzo zadowolona. M polecam p. Monikę (1) jest miłą, profesjonalną i zawsze uśmiechnięta fryzjerką... bardzo polecam a... klientka Fryzjder Adam - NIE NIE NIE NIE (3) Byłam stałą klientką tego salonu jeszcze przed wielkim remontem. Po otwarciu... Pannaanna Polecam serdecznie! (1) Zawsze po wizycie jestem bardzo zadowolona :) Pani Mariola czaruje cuda z włosów monia aga - opinia (1) Polecam! Zawsze serdeczne podejście do klienta i wysoka jakość uslug aga Pani Marzenka! (1) Za kazdym pobytem w Sopocie Chodze do Pani Marzenki I jestem bardzo... Elzbieta Pani Mariolka ! (1) Od kilka lat podczas pobytu w Sopocie Chodze do Pani Mariolki,zawsze... Elzbieta Pani Agnieszka (1) Jakie szcęscie że nadal jest pani Agnieszka!!! dawniej chodziłam często dziś... Zakręcona Aga fryzjerki w En Face (1) Z salonu korzystam od dobrych 8 lat i z reguły byłam bardzo zadowolona.... ^kanapka