B. - ocena (1) Placówka gdandk Pani Ola z recepcji jest zaangażowana i oddana pacjentowi.... B. Hanna - ocena (1) Polecam! Zawsze miła atmosfera Hanna K - ocena (1) Każda wizyta jest spóźniona,tutaj chyba priorytetem jest bycie po czasie. Nie... K
M.R. - opinia (1) Do lekarzy nie mam żadnych zastrzeżeń. Każda wizyta była wystarczająco długa,... M.R. Pacjentka - opinia (1) Gastroskopia i kolonoskopia w ramach abonamentu. Dziękuję całemu zespołowi za... Pacjentka Prywatna wizyta w Gdyni, okulista. Nie polecam! (1) Chciałam zrobić badanie dna oka. Zostałam naciągnięta na dwie wizyty po 130... Malwa Nie ma co przywiązywać się do umowionej godziny (1) Trzeba wziąć dzień urlopu,bo nie wiadomo jak duże opoznienie będzie.Dotyczy... Alicja Słabo (1) Placówka ,ładna czysta,Panie z rejestracji miłe uczynne.Natomiast obsługa... KB Dziadostwo ! (1) Próbowałem się dodzwonić przez pół godziny. Niestety nie udało mi się . Nie polecam (1) Niestety spóźniłam się na wizytę 10 min i usłyszałam, że Pani Doktor kończy... Nie polecam (1) Prowadzenie ciąży to kpina. Jak prywatny gabinet może nie mieć miejsca dla... Danuta nie polecam (1) Prowadzenie ciąży w enel medzie to kpina, dosłownie. Mam pakiet, a czuje się... ciężarówka Fatalna jakość usług świadczonych przez ENEL MED w Gdyni. (1) Placówki nie polecam.długie kolejki,fatalni lekarze bez doświadczenia.(ENEL... Magda PLACÓWKĘ POLECAM (3) placówkę polecam emerytom bo :mają dużo czasu. Nie polecam ludziom którzy... marek fachowi lekarze, polecam (1) Bardzo jestem zadowlony z usług Enel Medu. Korzystam już od trzech lat... Marek niekompetencja (2) od lutego korzystam z usług enel-med i z tygodnia na tydzień jest coraz... niezadowolony klient gastrolog dr P. Banach (1) To była moja kolejna wizyta u tego lekarza. Świetny fachowiec, kompetentny,... Małgorzata Polecam enel-med (1) Od trzech lat mam abonament w enel-medzie i cóż innego mogę powiedzieć jak... Hubert zamawianie wizyt (1) Od 1 listopada trzeba zamawiać wizyty przez infolinię aby umówić się z... Kasia Oferta- karta stomatologiczna: Zdrowe zęby (1) Uwaga na przyszłość na ofertę- karta stomatologiczna: Zdrowe zęby (oraz... Paulina