Polecam wszystkim (1) Korzystam z usług Enel-Med. już od dwóch latach, polecam wszystkim –... gosc Nie polecam (1) Ortopeda mimo ewidentnego wyniku rtg o uszkodzeniu kolana stwierdził że to... Rozczarowana Placówka godna polecenia Enel-Med gdańsk (1) Jestem mile zaskoczona postawą,uprzejmością,zaangażowaniem Pań w... Maria M.
podtrzymuje moje dobre zdanie (1) Ostatnio byłam w enel med u stomatologa – profesjonalnie, kompetentnie.... anonimowy Tylko jedno schorzenie. (1) Pierwszy raz wybrałem się do dr. Mieczykowskiego i był to ostatni raz. Miałem... Paweł rezonans ok (1) Rezonans wykonywany był u mnie w sobotę prywatnie, krótki termin oczekiwania,... Daria tak tak tak (1) Jestem bardzo zadowolona z jakości uslug w enel med. Mam pakiet i doceniłam... mimi Nie polecam (1) Nie polecam tej przychodni chyba że ktoś ma dużo wolnego czasu bo wydaje mi... Sylwia Wszystko OK, jesli ktos cierpi na nadmiar ogtowki (1) Bylem u dentysty oraz na badniach krwi. Nie mialem wykupionego pakietu.... Michal NIE POLECAM !!!!! (1) Personel rezonansu to jakaś pomyłka ! na badanie weszłam z 1,5 godzinnym... Karolina szybko i sprawnie (1) szybko i sprawnie – SZOK ;) jakbym wiedziała że to będzie takie proste... mama Porażka (1) wizyta u lek. Mariusz Męczykowski trwała niecałe 7 minut. Lekarz... pacjentka polecam (2) Duży plus za standard obsługi – po wyjściu od lekarza pierwszy raz... Anna POLECAM (1) Jestem po badaniu MRI. Czekałem 6 m-c, ponieważ na NFZ. Obsługa, zarówno w... Marcin Nie polecam (1) Załatwienie czegoś to istna droga przez mękę, paniom na recepcji sprawia... Łukasz zaskoczona (1) Wczoraj byłam w tej placówce po raz pierwszy. Miłe Panie w recepcji i... Alicja Obsługa rezonansu magnetycznego poniżej wszelkich norm (1) Panie obsługi rezonansu magnetycznego są bardzo niemiłe, bardziej są zajęte... Galia Anonim NIE MA OPCJI, ŻEBY SIĘ DODZWONIĆ DO PLACÓWKI (1) Z wizyty u lekarza oraz z wykonania rezonansu jestem zadowolona, obsługa... Ja Drożyzna i słaba obsługa (3) Niestety nie mam dobrego zdania o Enel-Med w Gdańsku. Zaczynając od recepcji... Agnieszka uszkodzona płytka z wynikiem rezonansu! (3) Otrzymaliśmy uszkodzoną płytkę CD z wynikiem rezonansu! Obsługa nawet nie... mef