SMYK - ocena (1) Dno i wodorosty!!! Po zakupie pojazdu wysyłają bandycką rekalkulację OC. W... SMYK Mariusz - ocena (1) Nie uznają prawidłowo złożonego wypowiedzenia OC i żądają wpłaty za... Mariusz Poszkodowany - ocena (1) Dno i bąbelki, niekompetentni ludzie, problem z dodzwonieniem się do... Poszkodowany
Patryk - opinia (1) Likwidacja szkody dramat, dodzwonić się do tzw. opiekuna - zapomnij ! Brak... Patryk Moto Expert Olkusz - opinia (1) Brak możliwości skontaktowania się z opiekunem szkody Panią Natalią Wilmą,... Moto Expert Olkusz Wiesław Pobędza - opinia (1) Nie polecam serwisu rtv bwm elektroniks oficjalny autoryzowany serwis firmy... Wiesław Pobędza Jarek - opinia (1) Kupiłem samochód z polisą OC tej firmy wykupioną przez poprzedniego... Jarek Jolanta - opinia (1) 05.01.2022 zgłosiłam szkodę, do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi, acha... Jolanta Monika - opinia (1) Mam ubezpieczone mieszkanie i NNW. Póki co jestem zadowolona. Monika MArian - opinia (2) Korzystam z Hesti już od kilku lat, byłem kilka razy w oddziale w spraiwe... MArian Milena - opinia (4) Najgorsza firma z jaką Miałam do czynienia!!!!Obiecanki cacacki.....a jak... Milena Zażenowany klient - opinia (2) Witam, dnia 3 marca dzwoniłem na infolinię aby wyjaśnić i przedłużyć okres... Zażenowany klient sss - opinia (1) Blisko dwa lata zmieniają mój email , mimo ze za każdym razem na infolinii o... sss Michał - opinia (1) Polecam korzystanie z napraw bezgotówkowych, szybko i sprawnie, jestem bardzo... Michał szybka reakcja na reklamację (2) Dziękuję ERGO-hestii za szybką i sprawną reakcję na reklamację w sprawie... Zbigniew Podczaski Nie polecam ! (2) Firma potraktowała mnie po śmierci Taty w sposób mega niewłaściwy. Udzielali... Klient OC (3) Po zakupie samochodu Hestia nie wie ile mam zapłacić po rekalkulacji,kazano... Hirek Szymon - opinia (1) Oferta dobra do momentu skorzystania z obsługi tu jest poniżej krytyki Szymon Nie polecam. Kpina. (2) Firma totalnie nie poważną. ... Nie odbierają telefonów, nie oddzwaniają,... Marcin Dominik - opinia (2) Ta firma robi wszystko żeby się wymigać i nie wypłacić odszkodowania które... Dominik