Ewa - ocena (2) Firma,która doprowadziła naszą Wspólnotę do zadłużenia. Nie egzekwowała... Ewa Lokator - ocena (1) Strasznie drogo, kasują za wszystko jak się da najdrożej. Każdy kto ich ma u... Lokator Joanna - opinia (4) Jestem bardzo zadowolona z tego Zarządcy, zawsze szybko i sprawnie załatwiają... Joanna
bb - opinia (1) Absolutnie odradzam. Skuteczność wykazują jedynie w podwyższaniu własnych... bb Luda - opinia (1) Najgorsza administracja. Bardzo wysokie czynsze a jednocześnie totalnie... Luda Wspólnota - opinia (1) Radzę jak najszybciej skończyć współpracę z tą firmą. Firma która odpowiada... Wspólnota Joanna - opinia (1) Nie ważne czy to Veidik, czy Estate. Zmiana nazwy nie wystarczy. Obsługa tak... Joanna Krzysztof - opinia (1) Debiut I ,Pruszcz Gd Nieumiejętność zarządzania, kumoterstwo między członkami... Krzysztof Michał - opinia (1) Jestem niezadowolony z zarządcy. O wszystko trzeba długo zabiegać a później... Michał Zbyszek - opinia (1) Nie polecam ogólnie nie wywiązują się z obowiązków Zbyszek Stały były klient - opinia (1) Nie poleca nie polecam jeszcze raz nie polecam! Stały były klient Mieszkaniec nieborowskiej - opinia (1) Nistety poza regularnym rozliczaniem czynszów braniem regularnej zapłaty ,nie... Mieszkaniec nieborowskiej Asia - opinia (1) Dla mnie Veidik czy EstateCare jest dramatem. Od kilku miesięcy dostajemy... Asia Rafał - opinia (1) Veidik a raczej Estate Care usuwa nieprzychylne opinie na Google! Tragedia,... Rafał Mieszkańcy Kwartał Kamienic - opinia (2) Obecny administrator nie przykłada się do wypełniania swoich obowiązków na... Mieszkańcy Kwartał Kamienic Mieszkaniec Bramy Sopockiej, Gdynia - opinia (1) Veidik, firma która powinna zniknąć z rynku. Potrafią, tylko i wyłącznie brać... Mieszkaniec Bramy Sopockiej, Gdy Oskubany - opinia (3) Firma wstawiana "na siłę" w akty notarialne przez dewelopera Inpro, w taki... Oskubany Jan - opinia (1) Wspólnota w Straszynie Współpracuje z nami Pani Alina jesteśmy bardzo... Jan Zarząd wspólnoty - opinia (1) Współpracujemy z nimi 2lata bez zastrzeżeń Zarząd wspólnoty Isztwan P. - opinia (1) Osiedle Harmonia Oliwska. Firma Veidik w postaci pana Michała W. (pełniącego... Isztwan P.