Sprawna szybka i dokładna kontrola (1) polecam, fachowa obsługa Piotr Przegląd na szóstkę (1) Miła i fachowa obsługa krótki czas realizacji i bez zbędnych drobiazgów, o to... stała klientka Miłlo i kompetentnie. (1) Polecam, szybko, miło i fachowo. Piotr
Najlepsza stacja w Trojmiescie a moze i w Polsce! (1) Tak sympatycznej, profesjonalnej i uczciwej obslugi nigdzie nie... Honda Jazz Zdecydowanie polecam (1) Zdecydowanie polecam. Obsługa bardzo miła, stacja profesjonalnie... Kacper Super stacja obsługi pojazdów (1) Mogę tylko dołączyć się do grona chwalących tę firmę. Obsługa po prostu... Teresa z Brodwina Najlepsza stcja kontroli pojazdów w Trójmieście (1) Najlepsza stacja kontroli pojazdów w trójmieście, a byłem już na wielu,... Jerzy Serdecznie polecam (1) Odkąd pojechaliśmy z mężem na tę stację nie korzystamy z usług żadnej innej.... Ania Zdecydowanie polecam (1) Ludzie którzy chcą pomóc a nie skasować ADAM SUUUPPPEEERRRRR STACJA (1) Super stacja z przemiłą obsługą. Polecam wszystkim i potwierdzam wszystkie... JANUSZ Luzaczek - opinia (1) Byłem z Mazda 323f bj 2.0 Td z 2001r przegląd przebiegł pomyślnie. Polecam... Luzaczek Najwyższa jakość (1) Potwierdzam każdą pozytywną opinię o tej stacji. Z takim podejściem do... Robert MB Cklase Badanie techniczne (1) Bardzo kompetentnie i sprawnie dwóch Panów przebadało mój samochód. Na prośbę... wojtek MILI FACHOWCY (1) CAŁY PRZEGLĄD SAMOCHODU BYŁ ZROBIONY W SZYBKIM CZASIE I MIŁEJ OBSŁUDZE. BYŁEM... ANDRZEJ K. Profesjonalna obsługa (1) Profesjonalna i szybka obsługa, polecam. Arek Europak (1) Miła obsługa, przegląd załatwiony od ręki w kilka minut, gratis płyn to... piotr Wysoka jakość usług (1) Dawno nie spotkałam się z firmą w której prezentowany jest tak wysoki poziom... Agnieszka Badanie techniczne (1) Rewelacja! Auto obserwujesz z biura, pełna kultura, zero stresu! Polecam... Grzegorz Zawsze wracam tam gdzie najlepiej (1) Profesjonalna obsługa. Super mili panowie, kompetentni. Na pewno przyjadę... srebrny Yaris Super stacja!!!! (1) Niesamowite. Pierwszy raz spotkałam się z tak miłą obsługą. Polecam wszystkim... Mała Justyna