Byłem tam pierwszy raz - jestem bardzo zadowolony:) (1) Generalnie nie chętnie zmieniam miejsca na kontrolę auta, po prostu mi się... Srebrna Primerka:) Super! Polecam! (1) Jak najbardziej polecam tę stację wszystkim chcącym dokonać przeglądu swego... Maciejowski Super SKP (1) Profesjonalna, szybka i miła obsługa, drobne usterki usuwane są na miejscu,... Arek
stacja w gdyni (1) oceniam pozytywnie wszystko bylo ok i na czas ja Judyta - opinia (1) Fachowa i miła obsługa. Widać, że Panowie znają się na tym co robią. Wszystko... Judyta Super Stacja Kontroli Pojazdow (1) Super stacja Kontroli Pojazdów. Bardzo miła i fachowa obsługa. Bardzo miło,... Radosław POLECAM !!!!!!!!! (1) Obsługa expresowa i profesjonalna, polecam wszystkim. Dodatkowo gratis... Łukasz ...I PO DIAGNOZIE (1) Więc...byłam tam dzisiaj z moim "Żukiem" na badaniach i bardzo pozytywnie... Aga Profesjonalne sprawdzenie stanu technicznego pojazdu (1) Przed zbliżającym się terminie badania technicznego mojego pojazdu udałem się... szymon Jak najbardziej polecam (1) Byłam na tej stacji w tym tygodniu i jak najbardziej polecam wszystkim wizytę... Iza Polecam (1) Polecam reach