Viola - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa i doskonałe wykonanie. Drobne zadrapania i rysy... Viola WLodek - opinia (1) Naprawdę super. Fachowo, terminowo, sprawnie. WLodek Aga - opinia (1) Najlepsza myjnia w Trójmieście. Sumienność, profesjonalizm i wzorowa obsługa... Aga
Patryk - opinia (1) Świetna jakość w świetnej cenie, pełen profesjonalizm i zaangażowanie.... Patryk Pranie Rewelacja!! (1) Muszę przyznać że jestem naprawdę zaskoczony podejściem właścicieli którzy są... Stały klient Super Podejście i profesjonalizm !! (1) Bardzo dobra i profesjonalna myjnia . Panowie naprawdę znają się na robocie.... Zadowolony Klient Sprawnie i solidnie (1) Fabryka pary to naprawde solidna firma, pakiet podstawowy w przypadku mojego... Piotrek super usługa! (1) Otrzymałam nieskazitelnie czysty samochód, a nie wybrałam nie wiadomo jakiego... Karolina Pranie tapicerek (1) Oddałam samochód do czyszczenia tapicerki, którą już dawno skazałam na... Aleksandra Pozytywne wrażenie (1) Bardzo pozytywnie dla mnie. Sprawnie, dokładnie i przystępna cena. Łucja Czyste auto w godzinkę (1) Ekspresowe tempo Panów z myjni mnie zaskoczyło. PRosiłam że zależy mi na... Michalina Myjnia godna polecenia (1) Co mogę powiedzieć - myjnia godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona. Mycie... Basia Solidn myjnia (1) Dlugo po odebraniu samochodu zastanawilam się czy to moj? Idealnie... ASX Dobry punkt w metropoli (1) czesto jak jade na zakupy do metropoli to tam zajezdzam., bardzo mila... Elvira Porządnie (1) Zwykle wole sam zajmować się swoim autem, ale sytuacja mnie zmusiła i... Igor Pranie po kocie (1) Wieźliśmy kota do weterynarza, bardzo się stresuje i boi się kontenerków,... P.Paula Ekologicznie (1) Bardzo lubię tą myjnię ze względu na to, że chwalą się ekologicznymi środkami... Kaczmarska Super (1) Moje autko znów błyszczy! A jako, że pokryłam je pomarańczowym... Marlena Fajna sprawa (1) Moja tapicerka jest biała!!! Naprawdę, biała! A była szara. I to tak... Kalin Jakość do ceny 10/10 (1) Jestem mega zadowolona z prania tapicerki. Bardzo dokładnie ją wyprali,... Marlena