Polecam (1) Super klimat polecam:) Warto przez duże W kris Duża karta (1) Ciekawa, urozmaicona karta. Obawiałam sie wysokich cen, jednak patrząc na... Ilona Zaskoczenie (1) Nie wiedziałem, że w swojej ofercie posiadacie również pizze. Do piwka, żeby... Andrzej
Super pizza (1) Oceniam to miejsce jak najbardziej pozytywnie. Odwiedziliśmy je niedawno z... Robert pOlecam (1) zawsze zaglądam tutaj ze znajomymi i nigdy nie zostałam źle obsłużona,... Koraa Nie polecam (1) Nie polecam, zwłaszcza głodnym turystom z dobrym gustem. Potrawa sztandarowa-... Tk Porażka (1) Byłam dziś w restauracji i jestem oburzona zachowaniem barmanki p. Anny,... Justyna Ostrowska Pysznie (1) Bywam w tym miejscu na jedzonko. Potrawy super skomponowane, świeże, ładnie... megi Wszystko super, oprócz "DJ" (1) Klub jest super, idealne miejsce w centrum Gdańska, fajne loże do wynajęcie,... Marzena Super! (1) Obsługa (od szatni po kelnerki, barmanki) super! klimat, muzyka super!... Magda SUPER SUPER SUPER! (2) Bawiłam się tam parę tygodni temu oraz na sylwestra! Ceny standardowe jak na... Nikola POLECAM !! (2) POLECAM !! klubowiczka Świetne miejsce (2) Jeśli lubisz piękne kobiety, wysportowanych mężczyzn, dobrą muzykę... ADA i koleżanki Zmiencie DJ-a (2) DJ gra dla siebie w piatki, nie dba o ludzi co przyszli sie pobawic, nie... Magda Niezadowolona z DJ (2) DJ gra pod siebie, nie widzi ludzi na parkiecie, jest niedostępny i... Doris 40 Rewelacja (1) Przesympatyczna Pani kelnerka, która z uśmiechem od ucha do ucha Nas... Anka chamska obsługa (1) Obsługa mało kulturalna a szatniarz wręcz chamski, drwi z klientów już przy... niezadowolona Ile kosztuje wstep? (1) Ile kosztuje wstęp do klubu? Czy zawsze wejście jest płatne? Marta Miło i sympatycznie (1) muza spoko trochę 80 , 90 i współczesności , drinki ok choć nie ma szału... Karol z Oliwy Poniżej krytyki (1) Nie mam w zwyczaju pisać komentarzy,ale szlag mnie trafił po wczorajszym... monika