niezłe miejsce (1) Byłem tak kilka razy i w sumie za każdym razem dobrze się bawiliśmy. Ceny... Carlos80 tak sobie (1) muzyka byla ok,i kawalki z lat 90 i nowoczesna muzyka.Brawo.Ceny z... sredniozadowolona M - opinia (1) Miły klimat, przyjemna muzyka różnych gatunków, w sam raz do potańczenia.... M
beznadziejnie (1) ostatni bylem w klubie d.j.gra beznadziejnie nikt sie nie bawił mimo soboty... Michał BEZNADZIEJAA ! (1) masakra byłam tam 5 razy z czego 3 było beznadziejnie ! Dj młody, a gra... agata Impreza urodzinowa (1) mieliśmy okazję bawić się w klubie na imprezie naszej koleżanki, pomimo... Emka Zenada (2) Wczorajszy wieczor chcielismy zwyczajnie sie pobawic ,niestety atmosfera... klientki marta - opinia (2) Niedawno wybrałam się ze znajomymi, żeby poimprezować na Starówce.... marta Nieplanowane imprazy sa najlepsze:) (2) Bylam wczoraj w tym klubie i mile zaskoczenie.Bardzo ladny wystroj,muzyka... Lena bez klimatu, bez polotu. (2) W klubie byłem w zeszłą sobotę. Za wejście 10 zł, na miejscu piwo za 9zł.... Krystian fajny klub (1) Byłam na 30 stce (jeszcze raz sto lat dla Dagmary!), fajny klub, przyjemne... aga POLECAM ! (3) Miałam ostatnio okazje bawić się z moimi znajomymi w klubie Fahrenheit ,... Anita Super Jedzonko (2) Super smacznie i ceny ok i zauważyłam ze Menu sygnował sam Kuchmistrz... Ilonka z Wrzeszcza Przestańcie oszpecać Gdańsk! (2) Won z napisem! Jak można tak oszpecać najbardziej reprezentacyjną ulicę... ZM DJ (2) Wczoraj namówiłam znajomych, żeby iść tam na imprezę bo zawsze dobrze się... mała króka ocena (1) + czyste toalety, mydło i ręczniczki na miejscu + ciekawe Panie na parkiecie... Baryl WRESZCIE COŚ Z KLASĄ (1) Wreszcie w Gdańsku powstał klub z klasą, barmani klasa, dj klasa, bawiłyśmy... Monika Super club z super menu (1) Jedzonko i drinki super premium. Obsługa profesjonalna.Fajna muza i... Jack Miejsce stworzone z pomysłem (1) Odwiedziliśmy ze znajomymi lokal w zeszły piątek kolo godz 20 z zamiarem... Maja TAK! (1) Ludzie nie wiem jak mozecie narzekac.. czy w jakiej kolwiek dyskotece... Staly klient