Fajne miejsce pod namiot - wyjazd z dziecmi

Witam, jak w temacie - poszukuje fajnego, sprawdzonego miejsca do wyjazdu pod namiot z dziecmi. Moze byc na terenie jakiegos osrodka, tak, zeby byly jeszcze jakies atrakcje. Moze tez byc dzikie miejsce. Wie, byl ktos, cos?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fajne miejsce pod namiot - wyjazd z dziecmi

Hej. Szczerze polecam 2 miejsca:
1) Tamowa w chmielnie. Ciche pole namiotowe, blisko inne ośrodki. Głównie rodziny z dziećmi i strasi Niemcy. Bardzo polecam głównie ze względu na ciszę, bezpieczeństwo
2) Leśne w dębkach. Dla dzieci jest plac zabaw i sala telewizyjna. Bardzo dużo młodych osób.

Pozdrawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak sie przygotować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze dzwonię wcześniej zarezerwować miejsce, bo akurat na takie campingi trafiam. Jezdze samochodem i lubie miec wygodnie, więc mam karimate, koc i dopiero na to kładę mate samopompujaca . Ale na poczatek wystarczy nawet najtanszy materac dmuchany. Karimata fajnie izoluje od ziemi i wtedy powietrze w materacu/macie się nie wychładza. Ciepłe skarpety to dla mnie mus, bo zawsze mi zimno w stopy. Ogólnie, to najlepiej pójść do decathlonu i tam kupisz wszystko na początek. Ewentualnie w sklepach internetowych https://trekking.com.pl/pol_m_Damskie_Obuwie_Buty-trekkingowe_Buty-trekkingowe-na-lato-1288.html Tutaj znajdziesz spory wybór wygodnuch butów na trekking. Jeśli chcesz gotować, albo chociaz zrobić sobie rano kawę, to przyda się kuchenka na kartusze i garnek z kubkami (znowu decathlon), oraz mała deska do krojenia i nóż. Coś do zmywania naczyń również. Worki na śmieci i linka do wieszania prania na wypadek kąpieli w jeziorze/morzu albo gdyby coś Ci zmokło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie na wakacje? (18 odpowiedzi)

Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca?

Wrocław czy Kraków? Urlop. (10 odpowiedzi)

Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście mieli wybierać...

hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73 odpowiedzi)

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel