Dominika - ocena (1) Bardzo sympatyczna obsługa i pyszne jedzenie. Polecam to miejsce. Na pewno... Dominika Janek - ocena (1) Przepyszne jedzenie,bardzo profesjonalna obsługa i super klimat restauracji.... Janek nikola - ocena (1) Polecam!!!! Super miejsce z domowa atmosfera, pani kelnerka doradziła nam... nikola
Nikola - ocena (1) Dziekuje za najlepsza zupę grzybowa jaka w życiu jadłam i do tego przepyszne... Nikola Michał Kalkowski - opinia (1) Przepyszne Litewskie smaki, zupełnie jak u babci. Bardzo dziękuę. Michał Kalkowski Goście z Łodzi - opinia (1) Pyszne potrawy, przesympatyczna obsługa, jak piszą, że jakieś potrawy są duże... Goście z Łodzi Rafi - opinia (1) Bardzo słabo, przepraszam. Ciasto szefowej dramat, czas oczekiwania dramat,... Rafi Hania - opinia (1) Niesamowite miejsce, wspaniała obsługa, wyśmienite dania!!! Polecam każdemu... Hania Lila - opinia (1) Przepyszne jedzonko, duuuże porcje, dibra jakość produktów, przemiła i... Lila Viola - opinia (1) Rewelacyjna restauracja. Bardzo klimatyczna. Jedzonko przepyszne za rozsądną... Viola Wioletta - opinia (1) Pyszne jedzenie I jeszcze lepsza obsługa Wioletta Bruno - opinia (1) Wyśmienite bliny z sosem śmietanowym + barszcz z kołdunami. Dowóz na czas.... Bruno Łucja - opinia (1) pyszne kibiny - kruche ciasto, przepyszny farsz, porcja 3 kibinów wystarczy,... Łucja Mija - opinia (1) Będąc raz w życiu na Litwie zajadałam się litewskim chlebem z masłem,... Mija Ulubiony adres (1) Mój ulubiony adres w Gdańsku. Zawsze pysznie, wręcz przeeepysznie. Lubię do... ad_ddam Fantastyczne miejsce (1) Familię odwiedzamy niemalże od samego jej początku. No może nie aż tak... Artur Świetne miejsce (1) Bardzo przyjazna obsługa. Jedzenie niesamowite,więc wzielysmy różne potrawy... Kamilla Fantastyczne miejsce :) (1) Jedzenie bomba, każdy kto gustuje we wschodnich smakach powinien się tam... Marcin Rewelacja (2) Absolutnie świetne miejsce. Byłam w sobotę, knajpka naszpikowana klientami.... ciocie kolacja w miłej, domowej atmosferze (1) Byłam po raz pierwszy, na pewno jeszcze przyjdę. Dania rustykalne, wschodnie,... emiś