Ocena (1) usługa Pana Piotra w moim odczuciu była na wysokim poziomie merytorycznym,... Marek Głogowski Profesjonalne doradztwo,szczerze polecam. (1) Pan Piotr wykazał się pełnym profesjonalizmem i z wielkim zaangażowaniem... Marta2316 Bardzo zadowolony (1) Bardzo pomocni i profesjonali doradzcy. Pani Lucyna pomagala nam juz poraz... olek
Kredyt hipoteczny (1) Śmiało mogę polecić usługi Pana Piotra , bardzo rzetelny , fachowy i... Piotr J Doskonały wybór: profesjonalnie, szybko, minimum biurokracji, maksimum fachowego wsparcia. (1) Bardzo polecamy tego doradcę. Jest konkretny i bardzo pomocny. Bierze na... Klaudia i Bartek Gorąco Polecam !!! (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Piotra !!! Pomimo tego iż na początku... Kamila & Maciek Finansowy Piotr synonimem Profesjonalizmu (1) Pan Piotr z przerażonego widmem kredytu małżeństwa uczynił ludzi... Janusz i Sylwia Krzyżak Polecam (1) Polecam Pana Piotra z czystym sercem ponieważ jest solidny, konkretny,... Krystyna Refinansowanie kredytu hipotecznego (1) Profesjonalizm, fachowość, kompetencja, regularność, rzetelność, solidność,... Marta Profesjonalna pomoc przy kredycie hipotecznym (1) Kontakt do Pana Piotra dostałam od koleżanek z pracy - wszystkie korzystały z... Agnieszka Pawłowska szczęśliwi właściciele domu - opinia (1) Z czystym sumieniem możemy polecić doradztwo pana Piotra. Do swojej pracy... szczęśliwi właściciele domu Piotr Witecki (1) Rzetelny, sympatyczny, kompetentny doraca klienta. Finansowy Piotr doradzając... DarekA profesjonalizm od A do Z (1) Dzięki profesjonalnej pomocy Pana Piotra Witeckiego kilka dni temu... Sylwia POLECAMY!!! (1) Pana Piotra poleciła nam znajoma - i nic dziwnego, bo my też będziemy go... Magda i Marcin Finansowy Piotr (1) W maju br trafiłem do p.Piotra, po 5-miesięcznej bezskutecznej tułaczce po... Jarosław Ch Jak kredyt to tylko z Finansowym Piotrem (1) Same plusy: 1) Dzięki współpracy mam kredyt hipoteczny o bardzo dobrych... Jakub Radtke Godny zaufania i polecenia (1) Kredyt hipoteczny, ważna decyzja i tu skuteczna pomoc ze strony doradcy. Do... Ania Polecam (1) Oferta kredytów hipotecznych przekrojowa.Krótko,rzeczowo i na temat,bez... Korzystający polecam (1) Współpracujemy kilka lat. Pan Piotr pomógł nam w kupnie 3 mieszkań. Polecam,... kulj Tomasz - opinia (1) Kontakt do Pana Piotra dostalismy od dobrego znajomego. Interesował nas... Tomasz