masaże (1) byłam u Państwa ostatnio na masażu i jestem bardzo zadowolona. to był jeden z... Ania Jestem za Sylwią (1) Bardzo lubię ten klub. A najbardziej zajęcia z Sylwią. Wulkan energii:))... bywalczyni Spójni:) Polecam! (4) Jestem nową klientką Spójni i bardzo sobie chwalę ten klub. Zgadzam się z... Maja
Ocena (1) Chcialam sie wypowiedziec na temat ponizszych komentarzy na temat pani... Taka jedna latem duszno (1) latem duchota,zima zimno.Oto cala prawda o spojni.Poza tym troche drogo jak... filip niedogrzana silownia (1) chodze na spojnie od wielu lat i jak dotad nic nie zrobiono z ogrzewaniem na... bolo stała klientka - opinia (1) Polecam ten klub! Siłownia może troszkę niedoposażona, bo dość mało sprzętów... stała klientka Zumba (2) Polecam zajęcia z zumby, które prowadzi p. Beata. Dla kogoś jak ja, kto nie... Agata BARDZO POYTYWNIE! (1) Jeśli chodzi o sprzęt mogli by coś dokupić obsługa bardzo miła wiadomo czasem... ANTONIO B Polecam ten klub (1) Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem fitnessu polcam Spójnię.... Sylwia Polecam zajęcia Pani Renaty (1) Polecam bardzo zajęcia u Pani Renaty- Pilates, jaga i mental. Nigdzie na... Joanna Słaba obsługa (1) Na siłownie "spójnia" uczęszczam od 2 miesięcy i jestem zażenowany obsługą,... Grzegorz CO TA BABKA ODWALA (1) BARDZO PRZEPRASZAM ALE DZISIEJSZY DZIEN W WASZYM KLUBIE TO KATASTROFA TA... KRIS SPOKO (1) Chodziłem wcześniej,na inne siłownie ale ta jest najlepsza,dużo dobrego... tom w porzadku (1) Byłem parę dni temu po raz pierwszy i muszę przyznać, że siłownia bardzo mi... klient2010 przesadziliście z karnetami :/ (1) Instruktorzy super - szczególnie Renata /yoga, pilates/; dużo gadżetów do... Artemis2006 Polecam wszystkim (2) Najlepszy tego typu klub w okolicy. Czysto, spokojnie, bez chamstwa. Jestem... Rafał :( (1) Zaskoczyły mnie nie podwyżki cen (bo te akurat jestem w stanie zrozumieć) ale... Ania81 za drogo!!!!!!!!! (1) moim zdaniem klub jest super czysto schludnie mile panie w recepcji i super... gosia Szkoda :( (1) Przed podwyżkami korzystałam często i byłam zadowolona z zajęć i... Betka