gocha - opinia (1) Dla mnie spoko i czekam kiedy znowu pozwolą im działać gocha Marian - opinia (1) Rewelacyjne miejsce przestrzeń, czystość, klimat Marian Mieszane uczucia (1) Byłem pierwszy raz bo mam blisko, katowanie przez instruktorkę ćwiczeniami na... Miejscowy
Mnie się podoba, (1) sala może i starsza, ale wolę taką, dużą niż nowoczesne klitki gdzie... MMM Brawa dla instruktorki Marty (1) Chodzę na zajęcia fitness ponad dziesięć lat - dla mnie jest bardzo blisko.... Małgorzata Nie polubiłam (1) W poprzednich opiniach czytam, że klub ma świetną atmosferę. Otóż zupełnie... tamka BOISKA DO KOMETKI !!!! (1) super boiska, choć wolę na tej sali gdzie jest jedno. Można puszczać swoją... Tomek Najlepsza silownia (1) Jedna z najlepszych silowni w trojmiescie.Super oferta i ceny karnetow... Karolina super cena !!! (1) W centrum miasta, fajne zajęcia + ćwiczenia indywidualne z rehabilitantką w... Kasia obsługa na najwyższym poziomie (1) łatwo narzekać, że sprzęt nie ten, że w łazience coś nie tak, ale chodzę tam... Rafał Stare i nie jare bo nie naprawiany. (1) Mieszkam obok będąc u mamy. Tak poza granicami . I przechodzę sporadycznie... Kowal Jest strasznie zimno (1) Na sali panuje temperatura ok. 13-15 stopni, ale dla właścicieli większy zysk... były klient Stary nie znaczy gorszy!!! (1) Fakt ze sprzęt nadgryziony już zębem czasu ale ten z nowych pachnących klubów... Morgentau Gadanie..Jest Ok (1) Bez przesady z tymi zarzutami. Po pierwsze ilość hantli jest spora, nawet na... Anna83 Beznadzieja !!! (1) Nie polecam nikomu zakupu karnetu. Jestem sporadycznie u beaty i nic się... Maciej Kosznik Zimą zimno :) (1) W dniach zimowych temperatura na siłowni spada do 9-11 stopni co jest nie do... CC NIE POLECAM !! (2) Kadra instruktorska pełna zaangażowania,kreatywna, nastawiona na realizację... anonim Siłownia (1) Siłownia jako sprzet mogła by być ciut lepszy nowszy ale bez problemu cwiczy... Kasia p. Beata - polecam (1) Body shape z p. Beatą to najlepsze zajęcia fitness, w jakich kiedykolwiek... ur Zajęcia u p. Kasi (1) Jestem bywalczynią spójni od 5 lat. Zawsze chodziłam na zajęcia p.Beaty.Po... magda