Spostrzeżenie (1) Od wielu lat brakuje porządnego przyrządu do ćwiczenia łydek oraz skośnej... Stały_bywalec Przesadzili z podwyżkami. (1) Chodzę na zajęcia od roku i jestem z nich bardzo zadowolona. Niestety,... Agnieszka podwyżka cen karnetów - duża przesada (1) Na zajęcia ruchowe w klubie uczęszczam już od ładnych kilku lat i jestem... hapi
przesada z podwyżką cen karnetów (1) KLUB ŚWIETNY. JESTEM STAŁĄ BYWALCZYNIĄ ZAJĘĆ GRUPOWYCH. NIEOCENIONY KLIMAT... mona nowe szatnie (1) Jest ładnie, czysto, tylko strasznie mało miejsca do przebierania się... paola wkoncu nowe szatnie, ale ten prysnic... (1) Fajne nowe czyste szatnie tylko te pryśnice są za wysoko i jak już ktoś pisał... karbed prysznice (1) Prysznice są za wysoko, a do tego ciśnienie w nich jest za małe, woda się... Pabl0 wkońcu nowe szatnie (1) wkońcu nowe, ładne i czyściutkie szatnie...a reszta jest jak już wcześniej... Tosia nowe szatnie (1) wejscie ładne a co do szatni męskiej to mam pytanie co za mądra osoba... klijent karnet open (1) Instruktorzy bardzo dobrzy, sale do ćwiczeń przestronne. Ceny rozsądne ,... Jolka Polecam, Pani Beatka najlepsza!!! (1) Pani Beato swietnie prowadzi Pani te zajecia, bardzo mi sie podoba! Tak... lucyna Zapisy? (1) Chyba Pani chodziła do innego Klubu Fitness bo ja chodzę do Spójni od dwóch... :) Nie polecam !!! (1) Miałam karnet, którego nie mogłam wykorzystać bo był problem żeby się zapisać... Karolcia całkiem fajnie (1) zalety klubu: profesjonalni instruktorzy:))) zajęcia naprawdę konkretne:)))... Uczestniczka Kinga - opinia (1) Zajęcia, klimat, ludzie... rewelacja. Beznadziejnie jeśli chodzi o dbałość o... Kinga Polecam (1) Miło, sympatycznie i nie drogo. Chodzą tu fajni ludzie, poćwiczyć a nie... Jagna aga - opinia (1) Od niedawna zaczęłam chodzić na fitness do Spójni. Wybrałam klub ze względu... aga naprawde warto :) (1) Polecam zajęcia ze Stefanem, widać że angażuje się w to co robi, pełen... Zadowolona *** - opinia (1) Uwagi ci do zajęć na siłowni - mimo podpisywania oświadczeń ( po co tyle... *** Inni są lepsi... (1) Najmocniejszym punktem tej siłowni jest miła i fachowa obsługa. Szczególnie... Monster