Jest super (1) Jestem klientką już od jakiegoś czasu i polecam wszystkim ten klub.... Mariola jest fajnie (1) Bardzo lubie zajęcia na spójni.estetyka sal, szatni, ubikacji pozostawia... grazyna Gratulacje dla Beatki (1) Rowniez przylaczam sie do gratulacji dla Beatki !!! Bedzie rosla nastepna... Ann
Gratulacje dla Beatki !!! (1) Beatka urodzila coreczke :-) Gratulacje !!!! Bardzo sie ciesze, ze jest... asia BODY & STRETCH (1) Polecam wszystkim ćwiczenia ze Stefanem. Miła atmosfera, ciekawe zajęcia,... uczestniczka zajęć Kilka krytycznych uwag... (1) Jako wielbicielka Spojni pozwole sobie uzyc tego miejsca jako forum do... Magda ZAJęCIA PORANNE (1) Dzien dobry-pisze poniewaz bardzo brakuje mi zajęc porannych,w których... Asia ZAJĘCIA PORANNE (1) Chcialam zaapelowac o przywrócenie zajęc porannych,chcoby raz w tygodniu.Nie... Kasia Krzysia - opinia (1) Chodzę na Spójnię już z 10 lat i poprostu nie wyobrażam sobie ćwiczeń w... Krzysia Złośliwe babsko (1) Chciałem zwrócic uwage na pania sprzątającą która uwaza się za bóg wie kogo,... klijent Miła atmosfera (1) Bardzo podoba mi się że na Spójni panuje miła atmosfera. Instruktorzy są... klientka NAPRAWDĘ FAJNE ZAJĘCIA (1) Jednym z plusów Spójni jest róznorodności zajęci pod względem rodzaju ale i... Kasia super (1) jest spoko co tu więcej pisać Paulina Lady_Evelin - opinia (1) Chodzę od niedawna na Spójnię, i stwierdzam, że Sylwia jest rewelacyjna,... Lady_Evelin stała klientka - opinia (1) Chciałam tylko powiedzieć i jednoczesnie poprosić aby zastepstwa za... stała klientka