volvo C30 - ocena (1) nigdy nie byłem w gorszym warsztacie. Ich naprawa omal nie skończyła się... volvo C30 Rafał - ocena (1) Kolejna wizyta , szybka diagnoza i usunięcie usterki. Firma godna polecenia Rafał Klientka - ocena (1) We wrześniu robiłam auto w Gdyni. Szybko, sprawnie i przyjemnie. Polecam i... Klientka
Damian - ocena (1) Najlepszy warsztat w Gdyni Damian Mateusz - ocena (1) Bardzo polecam Mateusz Michał - ocena (1) Wszystko na najwyższym poziomie. Michał Maciej - ocena (1) Naprawdę super polecam Maciej Katarzyna - ocena (1) Super obsługa. Szybka, profesjonalna oraz mili pracownicy. Katarzyna . - ocena (1) dziękuję za pomoc! . Daniel - ocena (1) Solidnie naprawiony samochód Daniel kari - ocena (1) Bardzo miła obsługa. Najlepsza jakość usług. Dobra kawa w poczekalni. kari Martyna - ocena (1) Bardzo polecam pana Wojtka, zna się na rzeczy !! Martyna Gabrysia - ocena (1) Usługa wykonana szybko,sprawnie a przede wszystkim bardzo dobrze , p.Wojtek... Gabrysia Michał - ocena (1) Przyjemna obsługa i rzetelnie przeprowadzona naprawa blacharsko-lakiernicza.... Michał Karolina - ocena (1) Najlepszy warsztat. Wszystko sprawnie i dokładnie. Polecam wszystkim. Karolina Zbyszek - ocena (1) Usługa wykonana świetnie, samochód wygląda jakby nigdy nie uczestniczył w... Zbyszek Ja - ocena (1) Jak zawsze nie zawiedli Ja Radosław - ocena (1) Super warsztat! Radosław Kruk - ocena (1) Szybka sprawna naprawa.Super polecam!!!! Kruk Krzysiek - ocena (1) Usługa wykonana profesjonalnie kolejny raz. Krzysiek