Pełen profesjonalizm, polecam (1) Wzorowy kontakt z agencją rekrutacyjną GBS Partners. Pełne zaangażowanie i... Adam Super Service! (1) Bardzo dobrze I profesionalnie. Annie Hinc Polecam (1) Profesjonalna i skuteczna pomoc w znalezieniu pracy. Zmieniłam zdanie o... k.
Firma godna polecenia! (1) Rekrutacja przebiegła sprawnie i co najważniejsze z pozytywnym efektem, gdyż... Katarzyna Polecam (1) Profesjonalny pośrednik rekrutacyjny dla IT Bartosz Dobra pomoc (1) Jest to firma która w sposób jasny prowadzi rekrutację wstępną. Wyjaśnione... Łukasz Polecam gorąco! (1) Profesjonalna i szybka pomoc! Dzięki GBS Partners znalazłam wymarzoną pracę.... Martyna Rekrutacja GBS Partners - Polecam (1) Pani Justyna z firmy GBS Partners przeprowadziła proces rekrutacji w sposób... Bogna Sydow Godni polecenia (1) Z Firmą GBS Partners sp. z o.o. zetknęłam się jako osoba szukająca... Grażyna W. Excellent service (1) GBS partners are very supportive and I send them my cv and got a job offer... Mukunthan Polecam (1) Bezpośredni i szybki kontakt z osobą rekrutowaną, bardzo miła obsługa.... Stanisław nowa praca (1) bardzo miła i przede wszystkim skuteczna pomoc w znalezieniu nowej pracy,... Rafał Przyjemna i rzetelna współpraca (1) Zdecydowanie polecam każdej firmie oraz kandydatom, którzy potrzebują... Weronika opinia (1) Prawdziwą przyjemnością było uczestnictwo w rekrutacji prowadzonej przez... Danuta Felkner Polecam (1) Pełen profesjonalizm, bardzo wysokie kompetencje komunikacyjne pracowników.... Sandra GBS Partners - Polecam (1) Obsługa niezwykle profesjonalna, bardzo miła i pozytywna atmosfera procesu... S GBS Partners (1) Moje poszukiwania pracy zakończyły się sukcesem za pośrednictwem i z pomocą... Joanna Rekrutacja GBS Partners (1) Bardzo profesjonalna obsługa. Pełna komunikacja i stała informacja zwrotna.... Jolanta Rekrutacja - GBS Partners - jak najbardziej polecam :) (1) Gorąco polecam uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez... Karolina Expresowa zmiana pracy (1) Bardzo szybka i profesjonalna rekrutacja. Pani Justyna już następnego dnia po... Elżbieta